Faq

Lista najczęściej zadawanych pytań.

LISTA FAQ

   Czy muszę wyczyścić samochód, zanim zostanie odebrany?

Nie oczekujemy, że będą Państwo myć myć i polerować samochód przed jego odbiorem, ale nalegamy, aby nie było w jego wnętrzu żadnych dodatkowych odpadów. Znacznie ułatwi to cały proces, jak również będzie miłym i kulturalnym zaproszeniem do dalszej współpracy.

   Jak długo po zaakceptowaniu oferty muszę czekać na odbiór mojego samochodu na złom?

Po otrzymaniu zaakceptowanej wyceny skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dogodnej dla obu stron daty i godziny odbioru złomowanego samochodu. Zazwyczaj odbieramy wszystkie pojazdy najszybciej jak to możliwe od zaakceptowania oferty.

   Jak mogę udowodnić swoją tożsamość?

Ustawa dotycząca skupów złomu wymaga, abyśmy potwierdzili tożsamość osób, które chcą nam powierzyć swój samochód. W związku z tym, aktualne prawo jazdy ze zdjęciem to wszystko, czego potrzebujemy, aby potwierdzić imię i nazwisko, datę urodzenia i adres zamieszkania. Jeśli jednak nie posiadają Państwo aktualnego prawa jazdy ze zdjęciem, można ewentualnie przedstawić inny dokument tożsamości ze zdjęciem oraz osobny dowód potwierdzający adres zamieszkania.

   W jaki sposób mogę złomować swój samochód?

Nasza firma kompleksowo ułatwia złomowanie samochodu. Po prostu wystarczy się z nami skontaktować, a my poprowadzimy Państwa przez resztę procesu. Odpowiemy na wszelkie pytania, które pojawią się po drodze i postaramy się, aby cały proces był możliwie jak najkrótszy, płynny i bezproblemowy.

   Mój samochód nie jest sprawny – czy to problem?

Ogromny odsetek pojazdów, z którymi zgłaszają się do nas Klienci, nie jest już przydatna do ruchu drogowego – stąd potrzeba złomowania, Naprawdę nie ma znaczenia, jak długo oddany w nasze ręce pojazd był bezczynny – dopóki możemy bezpiecznie odebrać i przetransportować do nas ten pojazd – możemy go złomować. Idealnie jest, jeśli posiadają Państwo do niego klucze i wszystkie dokumenty, ale jeśli czegoś brakuje, też będzie w porządku.

   Czy muszę dostarczyć klucze, kiedy oddaję samochód na złom?

Byłoby idealnie, gdybyśmy mogli wiedzieć, czy klucze są dostępne przy odbiorze samochodu, ale jeśli nie mogą Państwo już znaleźć kluczy, nadal jesteś w stanie taki samochód na złom odebrać i podać cenę, na którą brak kluczy nie ma wpływu. Nasza usługa odbioru jest całkowicie bezpłatna i bezproblemowa.

   Co się stanie, jeśli moje ubezpieczenie dla pojazdu już wygasło?

Wszystko w porządku! Samochód nie musi być ubezpieczony, abyśmy go złomowali. Jednak muszą nam Państwo o tym dać znać, abyśmy mogli legalnie zorganizować odbiór takiego pojazdu, ponieważ nie będzie już można legalnie go prowadzić po jezdni, aby w ten sposób dotrzeć do naszego składu.

   Ile otrzymam za mój samochód?

Aby wycenić Twój pojazd, zostanie on sprawdzony przez naszych wykwalifikowanych ekspertów. To gwarantuje, że nasi klienci otrzymają aktualną ofertę, która odzwierciedla prawdziwą wycenę przedłożonego nam samochodu. Używamy również codziennie aktualizowanych cen rynkowych metali i używanych samochodów, aby zapewnić bardzo konkurencyjną cenę. Nasi technicy są doświadczeni i wykwalifikowani, dlatego na pewno suma w ramach naszego skupu, którą Państwu zaproponujemy będzie atrakcyjna i satysfakcjonująca.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY