Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Oława.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Oława, Domaniów, Jelcz-Laskowice.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Dopóki pojazd jest w pełni działający, wszystko jest w porządku – problemy zaczynają się, kiedy już nie nadaje się do jazdy i zajmuje cenne miejsce. Nie wypada jednak zostawać z tym samemu! Prowadzona przez nas jednostka jako wyspecjalizowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa dyspozycji.


Auto kasacja – jesteśmy profesjonalistami!


W dobie XXI wieku, kiedy w niemal jakimkolwiek gospodarstwie domowym jest minimum jeden pojazd, wyrażenie auto kasacja staje się o wiele bardziej atrakcyjne. Lubimy wymieniać pojazdy na kolejne częściej aniżeli niegdyś, a w związku z tym, iż de facto jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić pojawia się zapytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

• nie nadaje się do użytku,
• jego stan jest daleki do ideału,
• nie jesteśmy w stanie go sprzedać,
• jest to auto powypadkowe.

Nie ma bardziej profesjonalnego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Jednak, aby rzeczywiście mieć kłopot z głowy, a nie dokładać sobie dodatkowych – nadzwyczaj istotne jest to, aby oddać to zadanie w ręce ekspertów. To ma znaczenie, bo wyłącznie profesjonaliści zdają sobie sprawę z tego, jak wnikliwie ma się takie złomowanie auta odbywać, bądź z którymi regulacjami się to łączy. Mają niebezużyteczne maszyny i kompetencje, dysponują sprawdzonymi metodami złomowania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – serdecznie zapraszamy do nas


Jeśli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy może sobie z nim poradzić w parę chwil, musimy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce wyspecjalizowanym. Nie wolno robić tego samemu, ani przy pomocy pół środków. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Już nie wspominając o tym, że bez stosownych sprzętów i metod właściwie niemożliwy oraz co ważne – mający negatywny wpływ na środowisko.


My zdajemy sobie sprawę z tego, jakim sposobem traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • bezpieczny,
  • punktualny.

To oczywiste, że mogą pojawić się tu pytania. Mogą Państwo chcieć zaznajomić szczegóły tego, w jaki sposób wygląda cała procedura. Z przyjemnością o wszystkim opowiemy, na wszystko odpowiemy – wystarczy się z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 4

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Niemniej jednak samo złomowanie to jedynie jedna ze stron internetowych całej, omawianej procedury. Proponując złomowanie nie jedynie pomagamy pozbyć się Państwu problemu, związanego z pozbyciem się pojazdu, który nie jest „na chodzie”, ale też oferujemy sprawiedliwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc szczegółowiej interesuje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Wyczekujemy na zgłoszenie opcjonalnego z takich pojazdów, nie patrząc na ich stan, czy inne parametry.


Realizujemy kompleksowy skup aut na złom – nawet tych, jakie są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • uszkodzone.

Interesuje nas każdy rocznik oraz model – nasi obeznani pracownicy wiedzą jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – należałoby zapamiętać do nas kontakt i zameldować się do nas. Wykonujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, wobec tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne nastawienie i wprawną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy jednostką, jaka jest znana z tego, iż zapewnia dobry skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. W stworzonym przez nas teamie pracują sami wyszkoleni oraz fachowi mechanicy samochodowi, dlatego wycena jaka powstaje w oparciu o ich oględziny jest zawsze sprawiedliwa.


Pełna transakcja jest sprawna i z minimalną ilością formalności. Szanujemy Państwa czas i w następstwie tego, troszczymy się o kompleksowe załatwienie kompletnego procesu. Codziennie do grona osób usatysfakcjonowanych współpracą z nami, dołączają innowacyjne i stąd wierzymy, że i Państwa będziemy w stanie umieścić w tej szanownej grupie.


Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz skontaktować się z nami, zamiarem zapoznania detalów naszej klarownej wyspecjalizowanej oferty. Pozbycie się problemowego złomu z Państwa życia będzie dla nas prawdziwą przyjemnością i zajmiemy się tym kompleksowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY