Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kolbuszowa.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Niwiska, Raniżów, Dzikowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, lecz nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy również pomocna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Troszczymy się również o to, by cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci niesłychanie to cenią oraz skutkiem tego zawsze do nas powracają, jeśli ponownie okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zgłosić oczywiście do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie należącą do nas propozycję – ażeby mieć bezdyskusyjną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalistyczne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjazne nastawienie i stosowny kontakt,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem w gruncie rzeczy z całych sił staramy się, żeby proces połączony ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas okazała duma, że już tak wiele osób uwierzyło naszym kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i jednocześnie wybitnie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających dobre narzędzia. To obszerna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, aby jeszcze bardziej ulepszać zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciw wymaganiom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:2 + 4

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jak to wygląda u nas?


W głównej mierze warto zaznaczyć, że jesteśmy niesłychanie otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz nienaganny. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą obeznani mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich ocena fachowa jest zawsze realizowana dokładnie. Niewątpliwie, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, z całego serca zapraszamy do skorzystania oczywiście z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej oferty, odpowiadając na wszelkie zapytania i rozwiewając wszelkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY