Złomowanie pojazdów ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Myszków.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Myszków, Koziegłowy, Niegowa, Poraj, Żarki.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy także przydatna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą troską jest również to, by bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, ekspresowo i fachowo. Nasi Klienci nadzwyczaj to cenią i wobec tego zawsze do nas powracają, jeżeli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zgłosić naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, jaka specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie prowadzonej przez nas oferty, aby mogli Państwo z całkowitą świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • obeznana wiedza oraz wielkie doświadczenie,
  • przyjemne nastawienie oraz fachowe doradztwo,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, wobec tego w rzeczy samej z całych sił staramy się, żeby proces połączony ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas okazała duma, że już tak dużo osób uwierzyło naszym kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota oraz jednocześnie niezwykle ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających właściwe narzędzia. To okazała radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, by jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciwko potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:2 + 5

Dane kontaktowe:

WISEPLACE Sp. z o. o.
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   794 177 271, 507 253 802, 514 848 791
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


W głównej mierze należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy niezmiernie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niesłychanie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz też jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą obeznani mechanicy i technicy samochodowi, a ich diagnostyka fachowa jest zawsze realizowana sumiennie. Niewątpliwie, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać zapytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat prowadzonej przez nas oferty, odpowiadając na wszystkie zapytania i rozwiewając wszystkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY