Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kamień Pomorski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Kamień Pomorski, Golczewo, Dziwnów, Międzyzdroje, Świerzno, Wolin.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W pełni funkcjonalne auto to komfort i zadowolenie, lecz kiedy jego stan już dawno ma na sobie czasy świetności, może stać się kłopotliwym wyzwaniem. Nie należy jednak zostawać z tym samemu! Stworzona przez nas firma jako sprofilowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa wykorzystania.


Auto kasacja – jesteśmy ekspertami!


W dobie XXI wieku, kiedy w nieomalże każdym gospodarstwie domowym jest minimum jeden samochód, wyrażenie auto kasacja staje się znacznie bardziej legendarne. Lubimy wymieniać pojazdy na kolejne częściej niż dawniej, a w związku z tym, iż de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się zapytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest bezużyteczne,
  • jego stan jest daleki do ideału,
  • nie jesteśmy w stanie go zbyć,
  • brał uczestnictwo w wypadku.

Nie ma lepszego wyjścia, aniżeli zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Jednak, żeby faktycznie mieć kłopot z głowy, a nie dokładać sobie następnych – bardzo ważne jest to, aby oddać to zadanie w ręce fachowców. To ma znaczenie, bo wyłącznie fachowcy zdają sobie sprawę z tego, jak dokładnie ma się takie złomowanie auta odbywać, lub też z którymi regulacjami się to wiąże. Mają niezbędne machiny oraz kompetencje, dysponują przetestowanymi metodami złomowania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – gorąco zapraszamy do nas


Jeżeli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie oraz każdy może sobie z nim poradzić w parę chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce wyspecjalizowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, pewnie nie należy przypominać, że bez właściwych metod oraz słusznych środków, pozbywając się auta na własną rękę wolno wytwarzać zanieczyszczenia.


My wiemy, w jaki sposób traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • bezpieczny,
  • punktualny.

Rozumiemy, że są w stanie Państwo mieć więcej pytań na temat. Są w stanie Państwo pragnąć zaznajomić detale tego, w jaki sposób wygląda kompletna procedura. Z przyjemnością o wszelkim opowiemy, na wszystko odpowiemy – wystarczy się z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 7

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Złomowanie pojazdów to jedno, a dodatkowy profit dla Państwa z tym związany to drugie.. Oferując złomowanie nie wyłącznie pomagamy pozbyć się Państwu kłopotu, związanego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, lecz również oferujemy uczciwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc dokładniej interesuje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Można się do nas zgłosić z każdym z tych pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie.


Realizujemy kompleksowy skup aut na złom – nawet tych, które są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • uszkodzone.

Interesuje nas każdy rocznik i model – nasi doświadczeni pracobiorcy wiedzą jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt i zgłosić się do nas. Wykonujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, w następstwie tego u nas zawsze można liczyć na indywidualne nastawienie oraz profesjonalną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy jednostką, która jest znana z tego, że gwarantuje solidny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. Skonstruowany przez nas zespół jest stworzony z wykwalifikowanych mechaników oraz techników, dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze dbała.


Pełna transakcja jest sprawna i z minimalną ilością formalności. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – zmniejszamy cały proces do bezspornego minimum. Codziennie do grona ludzi usatysfakcjonowanych kooperacją z nami, dodają nowe i stąd ufamy, że i Państwa będziemy w stanie umieścić w tej godnej grupie.


Kończąc, uprzejmie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą klarowną ofertę, w dowolnym jej elemencie. Z radością wspomożemy się Państwu pozbyć samochodu oraz zrobimy to wzorowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY