Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kazimierza Wielka.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Kazimierza Wielka, Bejsce, Czarnocin, Opatowiec, Skalbmierz.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, by wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu aut, czy także przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na współpracę z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą najlepszą troską jest również to, by bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, prędko oraz fachowo. Nasi Konsumenci niezmiernie to cenią i właśnie dlatego zawsze do nas powracają, jeżeli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu należałoby się zgłosić oczywiście do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą najlepszą ofertę – aby posiadać bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do ludzi zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalistyczne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjazne nastawienie i odpowiedni kontakt,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego właściwie staramy się, by proces powiązany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym pozytywem jest ogromne grono osób, które pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota oraz równocześnie wybitnie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających odpowiednie narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Mimo to nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, by jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres własnych usług i wyjść vis-a-vis potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 4

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


W głównej mierze należałoby zaznaczyć, że jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz znakomity. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą fachowi mechanicy i technicy samochodowi, a ich diagnostyka techniczna jest zawsze realizowana starannie. Jak najbardziej, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać pytania, jeśli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat połączony z opisującą nas propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY