Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Nowy Tomyśl.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Nowy Tomyśl, Kuślin, Lwówek, Miedzichowo, Opalenica, Zbąszyń.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Póki samochód jest w pełni funkcjonujący, wszystko jest w porządku – trudności rozpoczynają się, gdy już nie nadaje się do jazdy i zajmuje cenne miejsce. Jednakże można się z tym uporać błyskawicznie i bez komplikacji! Prowadzona przez nas firma jako sprofilowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa dyspozycji.


Auto kasacja – jesteśmy profesjonalistami!


W dobie XXI wieku, kiedy tak właściwie w niemal dowolnym gospodarstwie domowym jest minimum jeden samochód, wyrażenie auto kasacja staje się bardziej atrakcyjne. Ubóstwiamy wymieniać pojazdy na kolejne częściej aniżeli dawno temu, a w związku z tym, że de facto jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić pojawia się pytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest zbędne,
  • jest w opłakanym stanie,
  • nie jesteśmy w stanie go sprzedać,
  • brał uczestnictwo w wypadku.

Nie ma lepszego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Jednak, by rzeczywiście mieć kłopot z głowy, a nie dokładać sobie kolejnych – ogromnie ważne jest to, aby oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. To ma znaczenie, bowiem wyłącznie specjaliści zdają sobie sprawę z tego, jak dokumentnie ma się takie złomowanie auta odbywać, bądź też z którymi regulacjami się to kojarzy. Posiadają profesjonalne narzędzia oraz znają perfekcyjne metody do realizacji takiego działania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – gorąco zapraszamy do nas


Jeśli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie oraz każdy może sobie z nim poradzić w kilka chwil, musimy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce sprofilowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu.


Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, bodajże nie wypada przypominać, iż bez właściwych metod oraz dobrych środków, pozbywając się auta na własną rękę można aktywować zanieczyszczenia.


My wiemy, w jaki sposób traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • bezpieczny,
  • terminowy.

Rozumiemy, że mogą Państwo posiadać znacznie więcej pytań na temat. Mogą Państwo chcieć zapoznać detale tego, w jaki sposób wygląda kompletna procedura. Będzie to dla nas przyjemność, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy byli w stanie przybliżyć meandry pełnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:2 + 2

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Niemniej jednak samo złomowanie to jedynie jedna ze witryn internetowych całej, omawianej procedury. Proponując złomowanie nie wyłącznie pomagamy pozbyć się Państwu problemu, połączonego z pozbyciem się pojazdu, który nie jest „na chodzie”, lecz też oferujemy sprawiedliwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc gruntowniej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Wyczekujemy na zgłoszenie opcjonalnego z takich pojazdów, nie patrząc na ich stan, czy inne parametry.


Realizujemy całościowy skup aut na złom – nawet tych, jakie są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • uszkodzone.

Interesuje nas każdy rocznik oraz model – nasi doświadczeni pracownicy zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt i zameldować się do nas. Wykonujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, właśnie dlatego u nas zawsze można liczyć na indywidualne podejście oraz doświadczoną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy firmą, jaka jest znana z tego, iż gwarantuje porządny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. Skonstruowany przez nas zespół jest skonstruowany z wykwalifikowanych mechaników oraz techników, dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze solidna.


Wchodząc z nami współpracę, nie trzeba się niepokoić załatwianiem formalności, czy innymi zawiłościami. Respektujemy Państwa czas oraz wobec tego, troszczymy się o całościowe załatwienie całego procesu. Codziennie do grona ludzi usatysfakcjonowanych współpracą z nami, dołączają nowatorskie oraz stąd wierzymy, że i Państwa będziemy mogli ulokować w tej godnej grupie.


Kończąc, uprzejmie gorąco zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą przejrzystą ofertę, w każdym jej elemencie. Z przyjemnością wspomożemy się Państwu pozbyć samochodu i zrobimy to wzorowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY