Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Brzeziny.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W pełni funkcjonalne auto to komfort i radość, ale kiedy jego stan już dawno ma na sobie czasy świetności, może stać się niepokojącym wyzwaniem. Nie trzeba niemniej jednak zostawać z tym samemu! Nasza jednostka jako wyspecjalizowana oraz doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa dyspozycji.


Auto kasacja – jesteśmy ekspertami!


W dobie XXI wieku, kiedy tak właściwie w nieomalże jakimkolwiek gospodarstwie domowym jest minimum jeden pojazd, wyrażenie auto kasacja staje się znacznie bardziej popularne. Kochamy wymieniać pojazdy na nowe częściej niż dawniej, a w związku z tym, iż de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się pytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • nie nadaje się do użytku,
  • jest w żałosnym stanie,
  • nikt nie jest zaciekawiony jego kupnem,
  • brał uczestnictwo w karambolu.

Nie ma poprawniejszego wyjścia, aniżeli zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Prawdziwość jest niemniej jednak taka, że pragnąc oszczędzić sobie problemu, stroniąc komplikacji – najodpowiedniej będzie odszukać ekspertów, którzy specjalizują się takimi obowiązkami od lat. To ma znaczenie, bowiem wyłącznie fachowcy zdają sobie sprawę z tego, jak od początku do końca ma się takie złomowanie auta odbywać, czy też z jakimi regulacjami się to wiąże. Mają wymagane machiny i kompetencje, dysponują wypróbowanymi metodami złomowania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – uprzejmie zapraszamy do nas


Jeżeli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie oraz każdy ma okazję sobie z nim poradzić w kilka chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce wyspecjalizowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, pewnie nie należy przypominać, iż bez właściwych metod i odpowiednich środków, pozbywając się auta na własną rękę wolno aktywować zanieczyszczenia.


My wiemy, jakim sposobem traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • sprawdzony,
  • punktualny.

To klarowne, że są w stanie pojawić się tutaj pytania. Są w stanie Państwo pragnąć poznać szczegóły tego, w jaki sposób wygląda pełna procedura. Będzie to dla nas radość, jeżeli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy mogli przybliżyć sekrety kompletnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:1 + 4

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Jednakże samo złomowanie to tylko jedna ze stron internetowych całej, omawianej procedury. Oferując złomowanie nie tylko wspomagamy pozbyć się Państwu kłopotu, powiązanego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, lecz również proponujemy sprawiedliwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc wnikliwiej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Wyczekujemy na zgłoszenie dowolnego z takich pojazdów, nie patrząc na ich stan, czy inne parametry.


Realizujemy całościowy skup aut na złom – nawet tych, jakie są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • uszkodzone.

Interesuje nas każdy rocznik i model – nasi obeznani pracownicy zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeśli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – należałoby zapamiętać do nas kontakt i zgłosić się do nas. Egzekwujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, wobec tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne nastawienie i profesjonalną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy firmą, która jest znana z tego, iż zapewnia solidny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach. Skonstruowany przez nas zespół jest skonstruowany z wykwalifikowanych mechaników i techników, to naturalnie dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze dbała.


Wchodząc z nami współpracę, nie trzeba się martwić załatwianiem formalności, czy innymi zawiłościami. Doceniamy Państwa czas i właśnie dlatego, dbamy o całościowe załatwienie pełnego procesu. Każdego dnia do grona ludzi usatysfakcjonowanych współpracą z nami, dołączają innowacyjne i stąd wierzymy, że i Państwa będziemy mogli ulokować w tej godnej grupie.


Kończąc, uprzejmie gorąco zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą przejrzystą propozycję, w dowolnym jej elemencie. Z radością pomożemy się Państwu pozbyć samochodu i zrobimy to wzorowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY