Złomowanie pojazdów ☎ 517 851 425 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Warszawa.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Warszawa.


ZADZWOŃ TERAZ
517 851 425

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, ale stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy również pomocna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, wskutek tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się także o to, ażeby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Klienci niezmiernie to cenią i wskutek tego zawsze do nas powracają, jeżeli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu należałoby się zgłosić właśnie do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to więcej, lecz zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą klarowną ofertę – żeby mieć absolutną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalistyczne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przychylne nastawienie oraz wyśmienity kontakt,
  • terminowość oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego rzeczywiście z całych sił staramy się, aby proces połączony ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas znaczna duma, że już tak dużo osób zaufało stworzonym przez nas kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie niezmiernie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających właściwe narzędzia. To okazała radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Mimo to nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, aby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres swoich usług oraz wyjść vis-a-vis wymaganiom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 3

Dane kontaktowe:

ASCAR Adam Sowiński
3 Maja 19
05-074 Halinów

   517 851 425
  sowinskiadam30@gmail.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 8222370090
REGON: 380548700

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o typ pojazdów, z jakimi wolno się do nas zameldować. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niesłychanie szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i bardzo dobry. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na pewno przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas firmę tworzą wyłącznie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w zasadzie można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać pytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat prowadzonej przez nas oferty, odpowiadając na wszystkie zapytania oraz rozwiewając wszystkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY