Złomowanie pojazdów ☎ 517 851 425 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wilanów.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
517 851 425

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W pełni efektywne auto to komfort oraz zadowolenie, lecz gdy jego stan już dawno ma na sobie czasy wspaniałości, może stać się krępującym wyzwaniem. Jednak wolno się z tym uporać szybko i bez komplikacji! Stworzona przez nas firma jako wyspecjalizowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa dyspozycji.


Auto kasacja – jesteśmy profesjonalistami!


W dobie XXI wieku, kiedy w niemal każdym gospodarstwie domowym jest minimum jeden samochód, wyrażenie auto kasacja staje się o wiele bardziej popularne. Lubimy wymieniać pojazdy na kolejne częściej niż dawniej, a w związku z tym, iż de facto jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić pojawia się zapytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • nie nadaje się do użytku,
  • jego stan jest daleki do wzoru,
  • nie możemy go zbyć,
  • brał udział w karambolu.

Nie ma bardziej profesjonalnego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Zgodność z rzeczywistością jest jednak taka, że chcąc oszczędzić sobie kłopotu, stroniąc komplikacji – najpoprawniej będzie odkryć profesjonalistów, którzy zajmują się takimi obowiązkami od lat. To ma znaczenie, albowiem wyłącznie profesjonaliści zdają sobie sprawę z tego, jak wnikliwie ma się takie złomowanie auta odbywać, bądź z jakimi regulacjami się to kojarzy. Posiadają dobre narzędzia i znają optymalne metody do realizacji takiego działania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Jeżeli taka ogromnej jakości kasacja pojazdów Państwa interesuje – gorąco zapraszamy do kontaktu!


Złomowanie aut – zapraszamy do nas


Jeżeli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie oraz każdy ma okazję sobie z nim poradzić w kilka chwil, musimy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce sprofilowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, pewnie nie trzeba przypominać, że bez właściwych metod i właściwych środków, pozbywając się auta na własną rękę wolno wytwarzać zanieczyszczenia.


My zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • sprawdzony,
  • punktualny.

Rozumiemy, że są w stanie Państwo posiadać znacznie więcej pytań na temat. Mogą Państwo pragnąć zaznajomić detale tego, w jaki sposób wygląda cała procedura. Z przyjemnością o wszelkim opowiemy, na wszystko odpowiemy – wystarczy jedynie się z nami skontaktować.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 0

Dane kontaktowe:

ASCAR Adam Sowiński
3 Maja 19
05-074 Halinów

   517 851 425
  sowinskiadam30@gmail.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 8222370090
REGON: 380548700

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Jednak samo złomowanie to tylko jedna ze stron internetowych całej, omawianej procedury. Oferując złomowanie nie wyłącznie pomagamy pozbyć się Państwu problemu, powiązanego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, ale także proponujemy uczciwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.
Mówiąc gruntowniej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Można się do nas zgłosić z każdym z tych pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie.


Realizujemy całościowy skup aut na złom – nawet tych, które są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • zniszczone.

Interesuje nas każdy rocznik oraz model – nasi kompetentni pracobiorcy zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeśli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt oraz zameldować się do nas. Wykonujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, w następstwie tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne nastawienie i wprawną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy firmą, która jest znana z tego, iż zapewnia rzetelny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. W naszym teamie pracują sami wyszkoleni i fachowi mechanicy samochodowi, dlatego wycena jaka powstaje w oparciu o ich oględziny jest zawsze sprawiedliwa.


Wchodząc z nami współpracę, nie należy się niepokoić załatwianiem formalności, czy innymi zawiłościami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – skracamy cały proces do jednoznacznego minimum. Każdego dnia do grona osób usatysfakcjonowanych kooperacją z nami, dodają nowatorskie oraz stąd wierzymy, że oraz Państwa będziemy w stanie umieścić w tej szanownej grupie.


Kończąc, uprzejmie uprzejmie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą ofertę, w każdym jej szczególe. Pozbycie się problemowego złomu z Państwa życia będzie dla nas prawdziwą przyjemnością oraz zajmiemy się tym kompleksowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY