Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych, niekompletnych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Bochnia.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby pomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy także pomocna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą troską jest także to, by bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najpoprawniej zrealizowany, prędko i fachowo. Nasi Konsumenci wybitnie to cenią i skutkiem tego zawsze do nas powracają, jeśli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować właśnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, która zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na nieco bliższe przedstawienie naszej idealnej oferty, by mogli Państwo z pełną świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalistyczne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przyjacielskie nastawienie oraz właściwy kontakt,
  • punktualność oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Respektujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd troska o płynność złomowania, jak i całego procesu powiązanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym walorem jest szerokie grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i równocześnie nadzwyczaj specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających odpowiednie narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, aby jeszcze bardziej szlifować zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciw potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 3

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


Przede wszystkim warto zaznaczyć, iż jesteśmy bardzo otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Intryguje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz bardzo dobry. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy.


Wynika to z faktu, że nasz zespół tworzą fachowi mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich ocena fachowa jest zawsze realizowana dokładnie. Jak najbardziej, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, gorąco zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek niepewności – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat związany z naszą idealną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY