Złomowanie pojazdów ☎ 500 501 607 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Bolesławiec.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Bolesławiec, Gromadka, Nowogrodziec, Osiecznica, Warta Bolesławiecka.


ZADZWOŃ TERAZ
500 501 607

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy też przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, właśnie dlatego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą troską jest również to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najpoprawniej zrealizowany, prędko oraz fachowo. Nasi Klienci nadzwyczaj to cenią i wobec tego zawsze do nas powracają, jeżeli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zameldować właśnie do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, żeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie opisującą nas ofertę – aby mieć bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza oraz ogromne doświadczenie,
  • przyjazne nastawienie oraz porządny kontakt,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pewność, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd dbałość o płynność złomowania, jak i całego procesu połączonego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym walorem jest gigantyczne grono osób, jakie pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz równocześnie nadzwyczaj specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających odpowiednie narzędzia. To okazała radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Mimo to nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia poszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze o wiele bardziej doskonalić zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 4

Dane kontaktowe:

P.W. ADAXS Stacja Demontażu Pojazdów
   500 501 607
  adaxs_strzegom@wp.pl
  www.adaxs.pl

NIP: 8841051951
REGON: 020826316

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, że jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Ciekawi nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na pewno przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna jednostkę gospodarczą tworzą jedynie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, dzięki czemu de facto można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Niewątpliwie, nie powinny Państwo akceptować oferowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać zapytania, jeżeli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat związany z naszą klarowną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY