Złomowanie pojazdów ☎ 733 044 044 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia!


ZADZWOŃ TERAZ
733 044 044

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Sprawny samochód to komfort, lecz auto nadające się wyłącznie na złomowisko – to już tracenie cennej przestrzeni i kłopot. Niemniej jednak można się z tym uporać błyskawicznie i bez komplikacji! Prowadzona przez nas firma jako sprofilowana oraz doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa dyspozycji.


Auto kasacja – jesteśmy fachowcami!


W dobie XXI wieku, kiedy w nieomalże dowolnym gospodarstwie domowym jest minimum jeden pojazd, wyrażenie auto kasacja staje się o wiele bardziej popularne. Uwielbiamy wymieniać pojazdy na kolejne częściej niż kiedyś, a w związku z tym, iż de facto jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić pojawia się zapytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest bezużyteczne,
  • jego stan jest daleki do wzoru,
  • nie możemy go sprzedać,
  • brał udział w wypadkach.

Nie ma bardziej profesjonalnego wyjścia, aniżeli zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Jednak, żeby faktycznie posiadać problem z głowy, a nie dokładać sobie następnych – nadzwyczaj ważne jest to, żeby oddać to zadanie w ręce ekspertów. To ma znaczenie, albowiem wyłącznie specjaliści wiedzą, jak dokładnie ma się takie złomowanie auta odbywać, czy też z jakimi regulacjami się to kojarzy. Mają potrzebne machiny i kompetencje, dysponują wypróbowanymi metodami złomowania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – serdecznie zapraszamy do nas


Jeżeli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy ma okazję sobie z nim poradzić w parę chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce wyspecjalizowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Już nie wspominając o tym, że bez słusznych sprzętów oraz metod właściwie niemożliwy oraz co istotne – mający negatywny wpływ na środowisko.


My zdajemy sobie sprawę z tego, jakim sposobem traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • bezpieczny,
  • punktualny.

Rozumiemy, że są w stanie Państwo mieć więcej pytań na temat. Są w stanie Państwo pragnąć zaznajomić szczegóły tego, w jaki sposób wygląda cała procedura. Będzie to dla nas przyjemność, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy mogli przybliżyć tajemnice kompletnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 3

Dane kontaktowe:

MOTOPLANETA RECYKLING CAR
ul. Jesienna 11
32-590 Libiąż

   733 044 044
  motoplaneta@interia.pl
  www.aautozlom.pl

NIP: 628-199-23-43
REGON: 120374302

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Złomowanie pojazdów to jedno, a poboczny profit dla Państwa z tym połączony to drugie.. Oferując złomowanie nie wyłącznie pomagamy pozbyć się Państwu kłopotu, powiązanego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, lecz też oferujemy uczciwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc szczegółowiej interesuje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Czekamy na zgłoszenie dowolnego z takich pojazdów, nie patrząc na ich stan, czy inne własności.


Realizujemy całościowy skup aut na złom – nawet tych, jakie są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • zniszczone.

Interesuje nas każdy rocznik i model – nasi kompetentni pracobiorcy wiedzą jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt i zameldować się do nas. Wykonujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, dlatego u nas zawsze można liczyć na indywidualne podejście oraz fachową wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy jednostką, która jest znana z tego, że gwarantuje porządny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. W naszym teamie pracują sami wyszkoleni i obeznani mechanicy samochodowi, wobec tego wycena jaka powstaje w oparciu o ich oględziny jest zawsze uczciwa.


Wstępując z nami współpracę, nie wypada się troskać załatwianiem formalności, czy innymi komplikacjami. Szanujemy Państwa czas oraz wskutek tego, troszczymy się o całościowe uregulowanie pełnego procesu. Olbrzymia ilość osób, jakie są zadowolone ze współpracy z nami, uwydatni się każdego dnia i stąd ufamy, że też oraz Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona.


Nie pozostaje nam nic innego, jak jeszcze raz skontaktować się z nami, celem poznania detalów naszej wyspecjalizowanej oferty. Pozbycie się problemowego złomu z Państwa życia będzie dla nas autentyczną przyjemnością oraz zajmiemy się tym kompleksowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY