Złomowanie pojazdów ☎ 500 501 607 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Złotoryja.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Złotoryja, Wojcieszów, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno.


ZADZWOŃ TERAZ
500 501 607

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo wypróbowanego partnera do skupu aut, czy również przydatna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Troszczymy się również o to, aby cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w najwyższym stopniu uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Klienci wybitnie to cenią i skutkiem tego zawsze do nas powracają, jeśli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zgłosić naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą idealną ofertę – ażeby posiadać absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • doświadczona wiedza i ogromne doświadczenie,
  • miłe nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w samej rzeczy staramy się, żeby proces połączony ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas okazała duma, że już tak dużo osób zaufało stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i równocześnie niesłychanie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających właściwe narzędzia. To znaczna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia szukamy sposobów na to, aby jeszcze o wiele bardziej doskonalić zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 6

Dane kontaktowe:

P.W. ADAXS Stacja Demontażu Pojazdów
   500 501 607
  adaxs_strzegom@wp.pl
  www.adaxs.pl

NIP: 8841051951
REGON: 020826316

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


W głównej mierze warto zaznaczyć, że jesteśmy bardzo otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Ciekawi nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz wykwalifikowany. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że skonstruowany przez nas zespół tworzą kompetentni mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich diagnostyka techniczna jest zawsze realizowana sumiennie. Oczywiście, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, uprzejmie zapraszamy do skorzystania oczywiście z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat połączony z naszą idealną propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY