Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Brodnica.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Brodnica, Bobrowo, Brzozie, Górzno, Bartniczka, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy także pomocna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, właśnie dlatego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Należącą do nas troską jest także to, aby bez względu na to, lub mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najodpowiedniej zrealizowany, szybko i profesjonalnie. Nasi Konsumenci niesłychanie to cenią oraz wskutek tego zawsze do nas wracają, jeśli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu należałoby się zameldować właśnie do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą profesjonalną propozycję – aby posiadać bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza oraz obszerne doświadczenie,
  • przychylne nastawienie oraz właściwy kontakt,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem naprawdę z całych sił staramy się, by proces związany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym walorem jest kolosalne grono osób, które chcą z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i równocześnie niezmiernie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających dobre narzędzia. To okazała radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Mimo to nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze bardziej ulepszać zakres własnych usług i wyjść vis-a-vis wymaganiom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 10

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


W głównej mierze warto zaznaczyć, iż jesteśmy niesłychanie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, iż stworzona przez nas jednostkę gospodarczą tworzą wyłącznie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w samej rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Naturalnie, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większa część osób, jakie wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, uprzejmie zapraszamy do skorzystania naturalnie z opisującej nas oferty, a w razie jakichkolwiek niepewności – jesteśmy dyspozycyjni. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej idealnej oferty, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając wszelkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY