Złomowanie pojazdów ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych, niekompletnych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Cieszyn.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dyżym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo sprawdzonego partnera do skupu samochodów, czy też potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na współpracę z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się też o to, by cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci niezwykle to cenią oraz wskutek tego zawsze do nas powracają, jeżeli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zgłosić naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz więcej, lecz zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą profesjonalną propozycję – aby posiadać bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przyjazne nastawienie oraz porządny kontakt,
  • terminowość oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem w gruncie rzeczy staramy się, żeby proces połączony ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas ogromna duma, że już tak dużo osób zaufało stworzonym przez nas kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie niezmiernie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia poszukujemy sposobów na to, by jeszcze znacznie bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 7

Dane kontaktowe:

WISEPLACE Sp. z o. o.
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   794 177 271, 507 253 802, 514 848 791
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


W szczególe warto zaznaczyć, iż jesteśmy niesłychanie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i bardzo dobry. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna firmę tworzą jedynie wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, to naturalnie dzięki czemu w zasadzie można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać pytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat prowadzonej przez nas oferty, odpowiadając na wszelkie zapytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY