Złomowanie pojazdów ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych, niekompletnych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Cieszyn, Ustroń - powiat cieszyński.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dyżym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Co oferuje firma złomująca pojazdy?


Złomowanie pojazdów to usługa, która cieszy się niezwykle rozległą popularnością. Jest to wynikiem tego, że wielu właścicieli posiada auta, które nie są w stanie być już użytkowane, a nadal można za nie odzyskać parę groszy. Na czym dokładnie bazuje usługa złomowania? Co proponuje świetny skup aut na złom? Jakie warunki należy spełnić, by móc skorzystać z oferty? Wszystkie informacje i odpowiedzi wolno znaleźć, czytając poniższy artykuł.


Jak w praktyce wygląda usługa złomowania aut?


Złomowanie auta oraz pozostałych pojazdów to usługa, jaka polega przede wszystkim na demontowaniu oraz kompletnym kasowaniu aut, które nie nadają się do dalszego użytku. Do złomowania oddawane są w głównej mierze uszkodzone i niesprawne samochody, jakich nie da się naprawić. Profesjonalna stacja demontażu pojazdów to miejsce, do którego może oddać swój pojazd jakikolwiek posiadacz. Usługa przebiega zawsze dość jednakowo. Otóż samochód przekazywany jest przez właściciela do firmy, jaka zajmuje się jego weryfikacją. W zamian za oddanie auta na złom jego właściciel otrzymuje bowiem rzeczową kwotę pieniędzy. Auto kasacja to usługa, która przebiega dość sprawnie oraz ekspresowo. Pojazd przekazany na złom może zostać dostarczony osobiście lub też przez firmę. Gwarantuje to wszystkich klientom pełen komfort oraz wygodę. Dopełnienie wszystkich formalności oraz pism odbywa się w większości wypadków w siedzibie firmy czy też w mieszkaniu kontrahenta.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Wszystko trwa krótko i jest dość łatwe. Co istotne kasacja pojazdów nie stawia niemalże jakichkolwiek ograniczeń co, świadczy, iż każdy właściciel nieużytkowanego lub też uszkodzonego auta może skorzystać z takiej usługi.


Jakie auta są przyjmowane przez przedsiębiorstwa złomujące samochody?


Jednym z ciekawszych tematów będzie to, jakie samochody są w ogóle akceptowane przez firmy oferujące złomowanie aut. Warto zatem wtrącić, że nie ma w tym zakresie praktycznie jakichkolwiek ograniczeń. Firmy prowadzą zarówno skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów oraz ciężarowych, jak i innych pojazdów. Mogą to być samochody uszkodzone w części czy też nawet całości. Stopień uszkodzenia pojazdu wpływa jedynie na końcową sumę pieniędzy, która ma być wypłacona klientami za samochód. Sporo jednostek proponuje skup samochodów na części, co jest niezwykle doskonałe szczególnie w przypadku osób posiadających niezmiernie uszkodzone samochody. W takich przypadkach można pozyskać zwrot, choć części środków oddając auto na części. Co istotne większość fachowych jednostek oferuje skup samochodów całych oraz uszkodzonych za gotówkę. Przekłada się to na możliwość dokonywania w pełni bezpiecznych oraz sprawnych transakcji między stronami.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 4

Dane kontaktowe:

WISEPLACE Sp. z o. o.
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   794 177 271, 507 253 802, 514 848 791
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jakie warunki należy spełnić, żeby zlecić złomowanie samochodu?


Chcąc oddać samochód na złom samochodowy, należałoby zapoznać się z wymaganiami oraz przepisami, które wiążą się z takową kooperacją. A więc firmy skupujące samochody stawiają pewne wymagania posiadaczom pojazdów. W szczególe samochody i pojazdy przekazywane na złom powinny posiadać istotne OC oraz badania techniczne. Większość firm podchodzi do tego tematu w sposób indywidualny, w następstwie tego zaleca się przeprowadzenie w takiej sytuacji szczerej rozmowy i ustalenie wszystkich warunków. Auto złom to miejsce, do jakiego wolno oddać również uszkodzone, jak i nieużywane przez wiele lat pojazdy. Od wagi, ogólnego stanu oraz pozostałych aspektów zależna jest ostateczna cena uiszczona przez jednostkę za skupiony pojazd. Firmy oferujące złomowanie samochodów są otwarte na współpracę z przeróżnymi kontrahentami stąd propozycja, jest wielokrotnie wybitnie atrakcyjna oraz elastyczna. Tak naprawdę kasacja samochodu nie wiąże się z wieloma ograniczeniami i warunkami, lecz zawsze należałoby upewnić się jakie oczekiwania stawia wybrana firma.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Dokąd oddać auto do kasacji?


Gdzie można odnaleźć jednostkę gospodarczą, która prowadzi w okolicy skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach? Wystarczy jedynie przeszukać internet! Jest to najszybsze źródło dające możliwość porównania cen oraz ofert. Na rynku istnieje niesłychanie mnóstwo jednostek oferujących demontaż samochodów, skutkiem tego zawsze należałoby porównać ich oferty, ażeby wybrać najlepszą opcję dla siebie. Dodatkowo w internecie znaleźć można także dużo opinii dotyczących różnych firm, które w swojej ofercie posiadają złomowanie aut uszkodzonych oraz innych pojazdów.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY