Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Giżycko.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Ryn, Wydminy.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Funkcjonujący pojazd to wygoda, lecz auto nadające się wyłącznie na złomowisko – to już tracenie cennej powierzchni i kłopot. Mimo to wolno się z tym uporać błyskawicznie oraz bez komplikacji! Stworzona przez nas firma jako sprofilowana oraz doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa dyspozycji.


Auto kasacja – jesteśmy ekspertami!


W dobie XXI wieku, kiedy tak właściwie w niemal dowolnym gospodarstwie domowym jest minimum jeden pojazd, wyrażenie auto kasacja staje się bardziej legendarne. Kochamy wymieniać pojazdy na nowe częściej aniżeli dawno temu, a w związku z tym, iż de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się pytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest bezużyteczne,
  • jego stan jest daleki do ideału,
  • nie jesteśmy w stanie go sprzedać,
  • jest to auto powypadkowe.

Nie ma poprawniejszego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Prawda jest jednak taka, że chcąc oszczędzić sobie problemu, stroniąc komplikacji – najpoprawniej będzie odkryć zawodowców, którzy specjalizują się takimi obowiązkami od lat. To ma znaczenie, albowiem wyłącznie zawodowcy zdają sobie sprawę z tego, jak gruntownie ma się takie złomowanie auta odbywać, lub ewentualnie z którymi regulacjami się to kojarzy. Mają niezbędne maszyny oraz kompetencje, dysponują wypróbowanymi metodami złomowania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – serdecznie zapraszamy do nas


Jeśli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy może sobie z nim poradzić w kilka chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce sprofilowanym. Nie można robić tego samemu, ani przy pomocy pół środków. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Już nie wspominając o tym, że bez właściwych sprzętów oraz metod właściwie niemożliwy i co ważne – mający negatywny wpływ na środowisko.


My zdajemy sobie sprawę z tego, jak traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • sprawdzony,
  • terminowy.

Rozumiemy, że są w stanie Państwo posiadać znacznie więcej pytań na temat. Są w stanie Państwo chcieć zaznajomić szczegóły tego, w jaki sposób wygląda pełna procedura. Będzie to dla nas radość, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy mogli przybliżyć meandry całej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:1 + 3

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Jednak samo złomowanie to wyłącznie jedna ze witryn internetowych całej, omawianej procedury. Proponując złomowanie nie tylko pomagamy pozbyć się Państwu problemu, połączonego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, ale także oferujemy uczciwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc dokładniej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Wyczekujemy na zgłoszenie dowolnego z takich pojazdów, nie patrząc na ich stan, czy inne własności.


Realizujemy kompleksowy skup aut na złom – nawet tych, jakie są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • zniszczone.

Interesuje nas każdy rocznik oraz model – nasi fachowi pracownicy wiedzą jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeśli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – należałoby zapamiętać do nas kontakt oraz zgłosić się do nas. Egzekwujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, w następstwie tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne podejście oraz kompetentną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy firmą, która jest znana z tego, że zapewnia porządny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. W naszym teamie pracują sami wyszkoleni oraz fachowi mechanicy samochodowi, skutkiem tego wycena jaka powstaje w oparciu o ich oględziny jest zawsze uczciwa.


Cała transakcja jest sprawna i z minimalną ilością formalności. Szanujemy Państwa czas i dlatego, dbamy o kompleksowe załatwienie całego procesu. Każdego dnia do grona osób usatysfakcjonowanych kooperacją z nami, dodają innowacyjne i stąd ufamy, że i Państwa będziemy mogli umieścić w tej godnej grupie.


Kończąc, uprzejmie uprzejmie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą przejrzystą propozycję, w dowolnym jej szczególe. Pozbycie się problemowego złomu z Państwa życia będzie dla nas autentyczną przyjemnością oraz zajmiemy się tym kompleksowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY