Złomowanie pojazdów ☎ 500 501 607 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Lubań.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Lubań, Świeradów-Zdrój, Leśna, Olszyna, Platerówka, Siekierczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
500 501 607

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, aby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu aut, czy też korzystna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Opisującą nas troską jest również to, aby bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, szybko oraz kompetentnie. Nasi Klienci wybitnie to cenią oraz w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeśli znów okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zgłosić właśnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, ażeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie prowadzoną przez nas propozycję – żeby posiadać bezdyskusyjną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • obeznana wiedza oraz gigantyczne doświadczenie,
  • przyjacielskie nastawienie i wyśmienity kontakt,
  • punktualność oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pewność, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem w zasadzie z całych sił staramy się, aby proces związany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas okazała duma, że już tak dużo osób uwierzyło naszym kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i jednocześnie niesłychanie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających właściwe narzędzia. To znaczna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Jednakże nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, ażeby jeszcze o wiele bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciwko wymaganiom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 9

Dane kontaktowe:

P.W. ADAXS Stacja Demontażu Pojazdów
   500 501 607
  adaxs_strzegom@wp.pl
  www.adaxs.pl

NIP: 8841051951
REGON: 020826316

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


W głównej mierze należałoby zaznaczyć, że jesteśmy nadzwyczaj otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Interesuje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niesłychanie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i świetny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza jednostkę tworzą wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu właściwie wolno wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie muszą Państwo akceptować oferowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać pytania, jeżeli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej profesjonalnej oferty, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY