Złomowanie pojazdów ☎ 600 359 274 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Zwoleń.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Zwoleń, Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów.


ZADZWOŃ TERAZ
600 359 274

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, lecz nasza idealna stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu aut, czy również potrzebna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wskutek tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się też o to, ażeby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Kontrahenci niezwykle to cenią oraz w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeżeli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zgłosić naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną jednostką, która specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie prowadzonej przez nas oferty, by mogli Państwo z całkowitą świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne podejście do ludzi zainteresowanych skupem/złomowaniem,
  • profesjonalna wiedza i kolosalne doświadczenie,
  • przyjemne nastawienie oraz fachowe doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pewność, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem właściwie z całych sił staramy się, by proces powiązany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas gigantyczna duma, że już tak dużo osób zaufało naszym kwalifikacjom oraz zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie niesłychanie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, ażeby jeszcze o wiele bardziej szlifować zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciwko potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:2 + 5

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   600 359 274
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zgłosić. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i doświadczony. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na pewno przyczynia się do tego fakt, iż nasza jednostkę gospodarczą tworzą wyłącznie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w rzeczywistości można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Naturalnie, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać pytania, jeżeli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat połączony z opisującą nas propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY