Złomowanie pojazdów ☎ 733 044 044 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kędzierzyn-Koźle.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Cisek, Pawłowiczk, Polska Cerekiew, Reńska Wieś.


ZADZWOŃ TERAZ
733 044 044

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Co oferuje firma złomująca pojazdy?


Złomowanie pojazdów to usługa, która cieszy się niezwykle ogromną popularnością. Jest to rezultatem tego, że wielu właścicieli posiada auta, jakie nie są w stanie być już używane, a dalej można za nie odzyskać kilka groszy. Na czym wnikliwie polega usługa złomowania? Co oferuje idealny skup aut na złom? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc skorzystać z usługi? Wszystkie wiadomości i odpowiedzi wolno odnaleźć, czytając poniższy artykuł.


Jak w praktyce wygląda profesjonalna usługa złomowania aut?


Złomowanie auta i pozostałych pojazdów to usługa, która polega w głównej mierze na demontowaniu i całkowitym kasowaniu samochodów, które nie nadają się do dalszego użytku. Na złom przekazywane są samochody zniszczone i nienadające się do naprawy. Profesjonalna stacja demontażu pojazdów to miejsce, do jakiego może oddać swój pojazd każdy posiadacz. Usługa przebiega zawsze dość jednakowo. Auto z rąk posiadacza trafia do firmy, która przystępuje do jego wyceny. W zamian za oddanie samochodu na złom jego właściciel otrzymuje bowiem rzeczową kwotę pieniędzy. Auto kasacja to profesjonalna usługa, jaka przebiega dosyć sprawnie i prędko. Pojazd, jaki ma pozostać zezłomowany, może trafić na miejsce na dwa sposoby: przekazany przez posiadacza bądź jednostkę gospodarczą. Zapewnia to wszystkich klientom pełen komfort oraz wygodę. Potrzebne formalności mogą zostać dopełnione w jednostce gospodarczej, a także miejscu zamieszkania kontrahenta.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Cały proces trwa niedużo oraz jest nadzwyczaj łatwy. Co istotne kasacja pojazdów nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń co, świadczy, iż każdy właściciel nieużytkowanego bądź uszkodzonego auta może skorzystać z takiej usługi.


Które auta są przyjmowane przez przedsiębiorstwa złomujące samochody?


Jednym z ciekawszych zagadnień będzie to, jakie samochody są w ogóle akceptowane przez firmy proponujące złomowanie aut. Co ważne w tej dziedzinie nie spotyka się raczej żadnych ograniczeń. Firmy prowadzą zarówno skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych, jak oraz innych pojazdów. Mogą to być auta uszkodzone w części lub nawet całości. Od stopnia uszkodzenia zależna będzie wyłącznie ostateczna cena wypłacona za skupiony pojazd. Dużo firm proponuje skup samochodów na części, co jest nadzwyczaj korzystne szczególnie w przypadku osób posiadających niezwykle uszkodzone auta. W takich przypadkach można dostać zwrot, chociaż części środków oddając auto na części. Co ważne większość doświadczonych jednostek oferuje skup samochodów całych oraz uszkodzonych za gotówkę. W praktyce zezwala to dokonywać niesłychanie szybkich oraz bezpiecznych transakcji między jednostką a klientem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 5

Dane kontaktowe:

MOTOPLANETA RECYKLING CAR
ul. Jesienna 11
32-590 Libiąż

   733 044 044
  motoplaneta@interia.pl
  www.aautozlom.pl

NIP: 628-199-23-43
REGON: 120374302

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jakie warunki wypada spełnić, żeby zlecić złomowanie samochodu?


Chcąc oddać auto na złom samochodowy, warto zapoznać się z wymaganiami i regulacjami, które kojarzą się z takową kooperacją. Cyklicznie firmy proponujące skup aut zastrzegają sobie miarodajne warunki współpracy i kierują różnorodne wymagania w witrynę klientów. W szczególe samochody i pojazdy przekazywane na złom powinny posiadać istotne OC oraz badania techniczne. W tym zakresie jednak firmy rozpatrują jakąkolwiek sprawę indywidualnie, wskutek tego warto nawiązać kontakt z jedną z nich w celu ustalenia wymogów współpracy. Auto złom to miejsce, do jakiego wolno oddać również uszkodzone, jak oraz nieużywane przez dużo lat pojazdy. Od wagi, ogólnego stanu i pozostałych aspektów zależna jest ostateczna cena uiszczona przez jednostkę gospodarczą za skupiony pojazd. Firmy oferujące złomowanie samochodów są otwarte na współpracę z przeróżnymi klientami stąd oferta, jest nieraz niezwykle atrakcyjna oraz elastyczna. W rzeczywistości kasacja samochodu nie jest powiązania z licznymi ograniczeniami, jednak zaleca się, żeby dokładnie przyglądać się warunkom stawianym przez wybrane firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Dokąd oddać auto do kasacji?


Gdzie można odnaleźć jednostkę gospodarczą, która prowadzi w okolicy skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach? Wystarczy przeszukać internet! Jest to najszybsze źródło dające możliwość porównania cen oraz ofert. Na rynku istnieje bardzo dużo jednostek oferujących demontaż samochodów, właśnie dlatego zawsze należałoby porównać ich oferty, żeby wybrać idealną opcję dla siebie. Do tego w internecie odszukać można również wiele opinii dotyczących przeróżnych punktów, które w swojej szerokiej ofercie posiadają złomowanie aut uszkodzonych i innych pojazdów.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY