Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych niekompletnych każdej ,marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Mysłowice.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dyżym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Mysłowice.

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W pełni sprawne auto to komfort oraz radość, lecz gdy jego stan już dawno ma na sobie czasy wspaniałości, może stać się krępującym wyzwaniem. Nie należy niemniej jednak zostawać z tym samemu! Nasza firma jako wyspecjalizowana oraz doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa wykorzystania.


Auto kasacja – jesteśmy specjalistami!


W dobie XXI wieku, kiedy w nieomalże jakimkolwiek gospodarstwie domowym jest minimum jeden samochód, wyrażenie auto kasacja staje się bardziej popularne. Uwielbiamy wymieniać pojazdy na kolejne częściej niż kiedyś, a w związku z tym, że de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się zapytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest zbędne,
  • jest w żałosnym stanie,
  • nikt nie jest zainteresowany jego kupnem,
  • brał uczestnictwo w wypadkach.

Nie ma bardziej profesjonalnego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Niemniej jednak, by faktycznie mieć kłopot z głowy, a nie dokładać sobie dodatkowych – ogromnie ważne jest to, aby oddać to zadanie w ręce ekspertów. To ma znaczenie, bowiem wyłącznie eksperci wiedzą, jak od początku do końca ma się takie złomowanie auta odbywać, lub z którymi regulacjami się to łączy. Mają należyte narzędzia oraz znają najlepsze metody do realizacji takiego działania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – zapraszamy do nas


Jeśli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie oraz każdy ma okazję sobie z nim poradzić w kilka chwil, musimy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce wyspecjalizowanym. Nie wolno robić tego samemu, ani przy pomocy pół środków. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, bodaj nie wypada przypominać, iż bez właściwych metod i trafnych środków, pozbywając się auta na własną rękę wolno wytwarzać zanieczyszczenia.


My zdajemy sobie sprawę z tego, jak traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • bezpieczny,
  • terminowy.

To wyraźne, że mogą pojawić się tu zapytania. Są w stanie Państwo pragnąć poznać szczegóły tego, w jaki sposób wygląda kompletna procedura. Będzie to dla nas radość, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy mogli przybliżyć tajemnice pełnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 7

Dane kontaktowe:

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Jednakże samo złomowanie to wyłącznie jedna ze stron całej, omawianej procedury. Oferując złomowanie nie jedynie wspomagamy pozbyć się Państwu kłopotu, związanego z pozbyciem się pojazdu, który nie jest „na chodzie”, ale także proponujemy uczciwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc dokładniej interesuje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Można się do nas zgłosić z każdym z tych pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie.


Realizujemy kompleksowy skup aut na złom – nawet tych, które są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • zniszczone.

Interesuje nas każdy rocznik i model – nasi wprawni pracobiorcy zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeśli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt oraz zameldować się do nas. Egzekwujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, w następstwie tego u nas zawsze można liczyć na indywidualne podejście i fachową wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy firmą, która jest znana z tego, że gwarantuje dobry skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach. Stworzony przez nas zespół jest skonstruowany z wykwalifikowanych mechaników i techników, to naturalnie dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze rzetelna.


Pełna transakcja jest sprawna i z minimalną ilością formalności. Respektujemy Państwa czas oraz wobec tego, dbamy o kompleksowe uregulowanie pełnego procesu. Ogromna ilość osób, jakie są zadowolone ze współpracy z nami, uwydatni się każdego dnia oraz stąd wierzymy, że też i Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona.


Kończąc, uprzejmie serdecznie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą propozycję, w dowolnym jej elemencie. Z przyjemnością wspomożemy się Państwu pozbyć samochodu i zrobimy to wzorowo!

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY