Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji województwo podkarpackie.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, by wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu aut, czy także przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wskutek tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą klarowną troską jest również to, by bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, ekspresowo oraz fachowo. Nasi Konsumenci niesłychanie to cenią i wobec tego zawsze do nas wracają, jeżeli znowuż okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, by zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą ofertę – ażeby posiadać absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • obeznana wiedza i kolosalne doświadczenie,
  • przyjemne nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • punktualność oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd troska o płynność złomowania, jak oraz kompletnego procesu powiązanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym pozytywem jest kolosalne grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota oraz równocześnie wybitnie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających dobre narzędzia. To znaczna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia poszukujemy sposobów na to, by jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres swoich usług i wyjść vis-a-vis potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 6

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


W głównej mierze warto zaznaczyć, iż jesteśmy niesłychanie otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wykwalifikowany. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na sto procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza idealna jednostkę gospodarczą tworzą jedynie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu naprawdę wolno wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Jak najbardziej, nie powinny Państwo przyjmować oferowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większa część osób, jakie wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać pytania, jeżeli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat związany z naszą idealną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY