Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji województwo lubelskie.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy również potrzebna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Należącą do nas troską jest także to, by bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, ekspresowo oraz profesjonalnie. Nasi Klienci niezwykle to cenią oraz dlatego zawsze do nas wracają, jeśli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny należałoby się zameldować właśnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, ażeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą propozycję – aby posiadać bezdyskusyjną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do ludzi zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalistyczne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • miłe nastawienie i profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem faktycznie z całych sił staramy się, by proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas największym plusem jest duże grono osób, które pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie niezmiernie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze bardziej do tego, ażeby każdego dnia szlifować jakość swoich usług i być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 5

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o typ pojazdów, z jakimi wolno się do nas zameldować. Ciekawi nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz wprawny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że nasz zespół tworzą kompetentni mechanicy i technicy samochodowi, a ich diagnostyka techniczna jest zawsze realizowana rzetelnie. Oczywiście, nie powinny Państwo przyjmować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednak większa część osób, jakie wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, aby zadawać pytania, jeśli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat należącej do nas oferty, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając wszelkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY