Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kępno.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Kępno, Baranów, Bralin, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal, Trzcinica.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, ale stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu aut, czy również przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą profesjonalną troską jest także to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najporządniej zrealizowany, szybko i fachowo. Nasi Kontrahenci niezwykle to cenią i w następstwie tego zawsze do nas wracają, jeżeli znów okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zameldować naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, by zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą propozycję – ażeby mieć bezdyskusyjną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza i ogromne doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie i profesjonalne doradztwo,
  • terminowość oraz dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz pełnego procesu połączonego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas największym plusem jest duże grono osób, które pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i jednocześnie niesłychanie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, ażeby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres własnych usług oraz wyjść vis-a-vis wymaganiom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 1

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli gra toczy się o typ pojazdów, z jakimi wolno się do nas zameldować. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i kompetentny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza firmę tworzą jedynie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w rzeczywistości można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednak większa część osób, jakie wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać pytania, jeżeli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej idealnej oferty, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając wszystkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY