Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Rawicz.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Rawicz, Bojanowo, Jutrosin, Miejska Górka, Pakosław.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz nasza stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy też pomocna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się także o to, aby cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Klienci niezmiernie to cenią i wskutek tego zawsze do nas wracają, jeśli raz jeszcze okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zameldować naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą idealną propozycję – żeby mieć bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  • miłe nastawienie i profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego naprawdę staramy się, ażeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym plusem jest szerokie grono osób, które pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota oraz jednocześnie niezwykle ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających odpowiednie narzędzia. To znaczna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Mimo to nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia szukamy sposobów na to, ażeby jeszcze znacznie bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciwko wymaganiom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 3

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli chodzi o typ pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz wprawny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że nasza firmę tworzą jedynie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu właściwie można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Oczywiście, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednakże większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać zapytania, jeśli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat połączony z prowadzoną przez nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY