Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Trzebnica.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Dopóki pojazd jest w pełni funkcjonujący, wszystko jest w porządku – kłopoty zaczynają się, gdy już nie nadaje się do jazdy i zajmuje kosztowne miejsce. Mimo to wolno się z tym uporać ekspresowo i bez komplikacji! Stworzona przez nas firma jako sprofilowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa wykorzystania.


Auto kasacja – jesteśmy specjalistami!


W dobie XXI wieku, kiedy w nieomalże dowolnym gospodarstwie domowym jest minimum jeden samochód, wyrażenie auto kasacja staje się bardziej atrakcyjne. Kochamy wymieniać pojazdy na kolejne częściej aniżeli dawno temu, a w związku z tym, że de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się pytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest zbędne,
  • jest w opłakanym stanie,
  • nie możemy go zbyć,
  • brał uczestnictwo w wypadkach.

Nie ma poprawniejszego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Mimo to, by naprawdę posiadać kłopot z głowy, a nie dokładać sobie dodatkowych – niezmiernie ważne jest to, by oddać to zadanie w ręce ekspertów. To ma znaczenie, albowiem wyłącznie fachowcy wiedzą, jak dokumentnie ma się takie złomowanie auta odbywać, bądź też z którymi regulacjami się to kojarzy. Mają profesjonalne narzędzia i znają najlepsze metody do realizacji takiego działania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – serdecznie zapraszamy do nas


Jeśli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy może sobie z nim poradzić w parę chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce sprofilowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu.


Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Już nie wspominając o tym, że bez stosownych sprzętów oraz metod właściwie niemożliwy i co ważne – mający negatywny wpływ na środowisko.


My zdajemy sobie sprawę z tego, jakim sposobem traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • bezpieczny,
  • terminowy.

To dobitne, że są w stanie pojawić się tutaj pytania. Mogą Państwo chcieć zaznajomić szczegóły tego, w jaki sposób wygląda kompletna procedura. Będzie to dla nas radość, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy byli w stanie przybliżyć sekrety kompletnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 1

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Mimo to samo złomowanie to wyłącznie jedna ze witryn internetowych całej, omawianej procedury. Oferując złomowanie nie tylko pomagamy pozbyć się Państwu problemu, połączonego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, ale również oferujemy uczciwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc wnikliwiej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Można się do nas zameldować z każdym z tych pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie.


Realizujemy kompleksowy skup aut na złom – nawet tych, jakie są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • zniszczone.

Interesuje nas każdy rocznik oraz model – nasi wprawni pracownicy wiedzą jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt oraz zameldować się do nas. Egzekwujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, wobec tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne podejście oraz fachową wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy jednostką, która jest znana z tego, iż gwarantuje rzetelny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach. Nasz zespół jest skonstruowany z wykwalifikowanych mechaników oraz techników, to właśnie dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze solidna.


Cała transakcja jest sprawna oraz z minimalną ilością formalności. Doceniamy Państwa czas oraz skutkiem tego, troszczymy się o całościowe uregulowanie kompletnego procesu. Ogromna ilość osób, które są zadowolone ze współpracy z nami, uwydatni się każdego dnia i stąd wierzymy, że także oraz Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona.


Kończąc, uprzejmie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z należącą do nas ofertę, w każdym jej elemencie. Z przyjemnością wspomożemy się Państwu pozbyć samochodu oraz zrobimy to wzorowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY