Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Hajnówka.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Hajnówka, Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Kleszczele, Narew, Narewka.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy również potrzebna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się także o to, by cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Klienci niesłychanie to cenią i wobec tego zawsze do nas wracają, jeśli ponownie okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu należałoby się zameldować naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, jaka specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, pozwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie naszej klarownej oferty, by mogli Państwo z całkowitą świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne podejście do osób zainteresowanych skupem/złomowaniem,
  • kompetentna wiedza oraz obszerne doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie i profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz pełnego procesu związanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym pozytywem jest szerokie grono osób, które pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota oraz jednocześnie nadzwyczaj ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających odpowiednie narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia szukamy sposobów na to, aby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres własnych usług oraz wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 4

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jak to wygląda u nas?


W głównej mierze warto zaznaczyć, że jesteśmy niezwykle otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Ciekawi nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz idealny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na sto procent przyczynia się do tego fakt, iż stworzona przez nas jednostkę tworzą wyłącznie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to naturalnie dzięki czemu w rzeczy samej wolno wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Rzecz jasna, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej idealnej oferty, odpowiadając na wszystkie pytania i rozwiewając wszystkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY