Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Kalisz.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Kalisz, Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki, Żelazków.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, by pomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu aut, czy także korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, dlatego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą troską jest też to, aby bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najprzyzwoiciej zrealizowany, prędko oraz kompetentnie. Nasi Klienci bardzo to cenią i skutkiem tego zawsze do nas wracają, jeżeli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego należałoby się zgłosić naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to więcej, lecz zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie należącą do nas ofertę – ażeby mieć bezdyskusyjną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza i obszerne doświadczenie,
  • przychylne nastawienie oraz porządny kontakt,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego de facto staramy się, aby proces połączony ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym pozytywem jest kolosalne grono osób, jakie chcą z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie niezmiernie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających odpowiednie narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, by jeszcze o wiele bardziej doskonalić zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 9

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zameldować. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezmiernie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę


ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY