Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Słubice.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Słubice, Cybinka, Górzyca, Ośno Lubuskie, Rzepin.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, by pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy również przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Należącą do nas troską jest również to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, szybko oraz fachowo. Nasi Konsumenci niezmiernie to cenią oraz właśnie dlatego zawsze do nas powracają, jeżeli powtórnie okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zgłosić oczywiście do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą idealną ofertę – ażeby mieć absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  • rozkoszne nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd dbałość o płynność złomowania, jak i pełnego procesu związanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym walorem jest szerokie grono osób, które pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i równocześnie bardzo specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, jakie nam uwierzyły w tej kwestii. Mimo to nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wyszukujemy sposobów na to, ażeby jeszcze bardziej doskonalić zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciw wymaganiom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:4 + 10

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jak to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zgłosić. Ciekawi nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i nienaganny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na sto procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza firmę tworzą jedynie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy wolno wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Jak najbardziej, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać pytania, jeśli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat prowadzonej przez nas oferty, odpowiadając na wszystkie zapytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY