Złomowanie pojazdów ☎ 733 044 044 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji województwo opolskie.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
733 044 044

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo wypróbowanego partnera do skupu samochodów, czy też pomocna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, w następstwie tego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Dbamy też o to, aby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci niezmiernie to cenią i dlatego zawsze do nas wracają, jeśli kolejny raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach rodzaju złomowanie samochodów jest coraz więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą klarowną ofertę – by posiadać bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do ludzi zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjemne nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem de facto staramy się, żeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas obszerna duma, że już tak dużo osób uwierzyło stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie niesłychanie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających właściwe narzędzia. To obszerna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia szukamy sposobów na to, ażeby jeszcze znacznie bardziej szlifować zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciwko wymaganiom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:4 + 7

Dane kontaktowe:

MOTOPLANETA RECYKLING CAR
ul. Jesienna 11
32-590 Libiąż

   733 044 044
  motoplaneta@interia.pl
  www.aautozlom.pl

NIP: 628-199-23-43
REGON: 120374302

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zameldować. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i profesjonalny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że nasza jednostkę tworzą wyłącznie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Naturalnie, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, z całego serca zapraszamy do skorzystania właśnie z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat związany z naszą idealną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY