Złomowanie pojazdów ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych, niekompletnych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Jaworzno.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dyżym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Jaworzno.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek pojazd, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu aut, czy także korzystna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Prowadzoną przez nas troską jest również to, żeby bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, błyskawicznie i fachowo. Nasi Klienci wybitnie to cenią oraz w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeśli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zgłosić naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, która specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów oraz ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie naszej profesjonalnej oferty, aby mogli Państwo z kompletną świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjacielskie nastawienie oraz solidny kontakt,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w rzeczywistości z całych sił staramy się, ażeby proces związany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas gigantyczna duma, że już tak wiele osób zaufało naszym kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i jednocześnie niesłychanie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających dobre narzędzia. To ogromna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. To motywuje nas jeszcze bardziej do tego, żeby każdego dnia szlifować jakość swoich usług i być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 8

Dane kontaktowe:

WISEPLACE Sp. z o. o.
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   794 177 271, 507 253 802, 514 848 791
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jak to wygląda u nas?


W szczególe należałoby zaznaczyć, że jesteśmy nadzwyczaj otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz fachowy. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że nasz zespół tworzą profesjonalni mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich diagnostyka techniczna jest zawsze realizowana dokładnie. Ewidentnie, nie powinny Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać pytania, jeśli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat połączony z należącą do nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY