Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Szczytno.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Szczytno, Dźwierzuty, Jedwabno, Pasym, Rozogi, Świętajno, Wielbark.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W pełni sprawne auto to komfort oraz zadowolenie, lecz gdy jego stan już dawno ma na sobie czasy wspaniałości, może stać się problematycznym wyzwaniem. Niemniej jednak można się z tym uporać prędko oraz bez komplikacji! Stworzona przez nas jednostka jako wyspecjalizowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa wykorzystania.


Auto kasacja – jesteśmy specjalistami!


W dobie XXI wieku, kiedy tak właściwie w niemal każdym gospodarstwie domowym jest minimum jeden samochód, wyrażenie auto kasacja staje się znacznie bardziej legendarne. Lubimy wymieniać pojazdy na nowe częściej niż dawno temu, a w związku z tym, że de facto jesteśmy w stanie sobie na to pozwolić pojawia się zapytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest bezużyteczne,
  • jest w żałosnym stanie,
  • nikt nie jest zaciekawiony jego kupnem,
  • brał udział w karambolu.

Nie ma poprawniejszego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Mimo to, aby naprawdę mieć problem z głowy, a nie dokładać sobie następnych – niezmiernie ważne jest to, aby oddać to zadanie w ręce ekspertów. To ma znaczenie, bowiem wyłącznie profesjonaliści zdają sobie sprawę z tego, jak dokumentnie ma się takie złomowanie auta odbywać, lub też z jakimi regulacjami się to wiąże. Posiadają dobre narzędzia i znają bardzo dobre metody do realizacji takiego działania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – serdecznie zapraszamy do nas


Jeżeli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy może sobie z nim poradzić w parę chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce wyspecjalizowanym. Nie wolno robić tego samemu, ani przy pomocy pół środków. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, chyba nie trzeba przypominać, że bez właściwych metod i dobrych środków, pozbywając się auta na własną rękę wolno aktywować zanieczyszczenia.


My zdajemy sobie sprawę z tego, jakim sposobem traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • sprawdzony,
  • punktualny.

To wyraźne, że są w stanie pojawić się tutaj zapytania. Są w stanie Państwo pragnąć zapoznać detale tego, w jaki sposób wygląda pełna procedura. Będzie to dla nas radość, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy byli w stanie przybliżyć tajniki kompletnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:5 + 7

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Złomowanie pojazdów to jedno, a dodatkowy profit dla Państwa z tym równoczesny to drugie.. Proponując złomowanie nie jedynie pomagamy pozbyć się Państwu problemu, połączonego z pozbyciem się pojazdu, który nie jest „na chodzie”, lecz też proponujemy sprawiedliwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc gruntowniej interesuje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Można się do nas zgłosić z każdym z tych pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie.


Realizujemy całościowy skup aut na złom – nawet tych, które są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • uszkodzone.

Interesuje nas każdy rocznik i model – nasi obeznani pracownicy zdają sobie sprawę z tego jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt oraz zgłosić się do nas. Egzekwujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, skutkiem tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne nastawienie i profesjonalną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy jednostką, jaka jest znana z tego, iż gwarantuje rzetelny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. Skonstruowany przez nas zespół jest skonstruowany z wykwalifikowanych mechaników i techników, to właśnie dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze dbała.


Wchodząc z nami współpracę, nie trzeba się niepokoić załatwianiem formalności, czy innymi gmatwaninami. Doceniamy Państwa czas i w następstwie tego, dbamy o kompleksowe uregulowanie kompletnego procesu. Monstrualna ilość osób, które są zadowolone ze współpracy z nami, uwydatni się każdego dnia oraz stąd wierzymy, że również i Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona.


Kończąc, uprzejmie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycję, w każdym jej szczególe. Pozbycie się problemowego złomu z Państwa życia będzie dla nas autentyczną przyjemnością oraz zajmiemy się tym kompleksowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY