Złomowanie pojazdów ☎ 600 359 274 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Szydłowiec.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Szydłowiec, Chlewiska, Jastrząb, Mirów, Orońsko.


ZADZWOŃ TERAZ
600 359 274

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Działający samochód to komfort, ale auto nadające się wyłącznie na złomowisko – to już tracenie drogocennej powierzchni oraz kłopot. Jednak wolno się z tym uporać prędko i bez komplikacji! Prowadzona przez nas firma jako wyspecjalizowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa wykorzystania.


Auto kasacja – jesteśmy fachowcami!


W dobie XXI wieku, kiedy w niemal dowolnym gospodarstwie domowym jest minimum jeden pojazd, wyrażenie auto kasacja staje się znacznie bardziej legendarne. Ubóstwiamy wymieniać pojazdy na nowe częściej aniżeli niegdyś, a w związku z tym, iż de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się zapytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • nie nadaje się do użytku,
  • jego stan jest daleki do wzoru,
  • nikt nie jest zainteresowany jego kupnem,
  • brał uczestnictwo w wypadkach.

Nie ma lepszego wyjścia, aniżeli zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Prawda jest niemniej jednak taka, że pragnąc oszczędzić sobie kłopotu, stroniąc komplikacji – najlepiej będzie znaleźć zawodowców, którzy zajmują się takimi zadaniami od lat. To ma znaczenie, albowiem wyłącznie profesjonaliści zdają sobie sprawę z tego, jak gruntownie ma się takie złomowanie auta odbywać, lub z jakimi regulacjami się to łączy. Mają wymagane maszyny oraz kompetencje, dysponują wypróbowanymi metodami złomowania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – serdecznie zapraszamy do nas


Jeżeli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy ma okazję sobie z nim poradzić w parę chwil, musimy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce sprofilowanym. Nie wolno robić tego samemu, ani przy pomocy pół środków. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, pewnie nie wypada przypominać, że bez właściwych metod oraz stosownych środków, pozbywając się auta na własną rękę wolno generować zanieczyszczenia.


My wiemy, jakim sposobem traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • sprawdzony,
  • terminowy.

To dosadne, że są w stanie pojawić się tu zapytania. Są w stanie Państwo pragnąć poznać szczegóły tego, w jaki sposób wygląda pełna procedura. Będzie to dla nas przyjemność, jeżeli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy mogli przybliżyć tajemnice kompletnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 5

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   600 359 274
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Jednakże samo złomowanie to wyłącznie jedna ze witryn internetowych całej, omawianej procedury. Proponując złomowanie nie tylko wspomagamy pozbyć się Państwu kłopotu, powiązanego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, ale również oferujemy sprawiedliwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc gruntowniej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Można się do nas zgłosić z każdym z tych pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie.


Realizujemy całościowy skup aut na złom – nawet tych, które są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • zniszczone.

Interesuje nas każdy rocznik oraz model – nasi doświadczeni pracobiorcy zdają sobie sprawę z tego jak zrealizować dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – należałoby zapamiętać do nas kontakt oraz zgłosić się do nas. Egzekwujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, wskutek tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne nastawienie i fachową wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy jednostką, która jest znana z tego, iż zapewnia solidny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. Skonstruowany przez nas zespół jest stworzony z wykwalifikowanych mechaników oraz techników, to naturalnie dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze dbała.


Kompletna transakcja jest sprawna i z minimalną liczbą formalności. Doceniamy Państwa czas oraz wobec tego, dbamy o kompleksowe uregulowanie kompletnego procesu. Codziennie do grona osób usatysfakcjonowanych współpracą z nami, dołączają nowatorskie i stąd wierzymy, że i Państwa będziemy w stanie ulokować w tej szanownej grupie.


Kończąc, uprzejmie uprzejmie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą klarowną propozycję, w każdym jej szczególe. Z radością wspomożemy się Państwu pozbyć samochodu i zrobimy to wzorowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY