Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Maków Mazowiecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Maków Mazowiecki, Czerwonka, Karniewo, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Różan, Rzewnie, Sypniewo, Szelków.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, który nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Doświadczona auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo sprawdzonego partnera do skupu aut, czy też potrzebna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, właśnie dlatego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą przejrzystą troską jest też to, aby bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najodpowiedniej zrealizowany, błyskawicznie i fachowo. Nasi Konsumenci bardzo to cenią i wskutek tego zawsze do nas powracają, jeśli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zgłosić naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz więcej, ale zachęcamy do tego, ażeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą przejrzystą propozycję – aby posiadać bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne podejście do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalistyczne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • miłe nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego ściśle mówiąc staramy się, by proces związany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym plusem jest szerokie grono osób, jakie pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie niezmiernie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających odpowiednie narzędzia. To duża radość, że tych osób każdego dnia przybywa. Jednakże nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, ażeby jeszcze bardziej szlifować zakres własnych usług oraz wyjść naprzeciwko oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 9

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jak to wygląda u nas?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli chodzi o typ pojazdów, z jakimi wolno się do nas zameldować. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz bardzo dobry. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę gospodarczą tworzą wyłącznie wykwalifikowani profesjonaliści z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu rzeczywiście można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, serdecznie zapraszamy do skorzystania naturalnie z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat opisującej nas oferty, odpowiadając na wszystkie zapytania i rozwiewając wszelkie niepewności.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY