Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Szczecin.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Szczecin.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, lecz stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu aut, czy też potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą najlepszą troską jest także to, żeby bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, szybko oraz kompetentnie. Nasi Kontrahenci niezmiernie to cenią oraz właśnie dlatego zawsze do nas wracają, jeżeli kolejny raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny należałoby się zgłosić naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, aby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą klarowną propozycję – by posiadać bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne podejście do ludzi zaciekawionych skupem/złomowaniem,
  • obeznana wiedza oraz ogromne doświadczenie,
  • przychylne nastawienie oraz dobry kontakt,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego de facto staramy się, ażeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas największym atutem jest kolosalne grono osób, jakie pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i równocześnie wybitnie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających odpowiednie narzędzia. To gigantyczna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. To motywuje nas jeszcze o wiele bardziej do tego, ażeby każdego dnia ulepszać jakość swoich usług oraz być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 6

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jak to wygląda u nas?


Przede wszystkim warto zaznaczyć, że jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że nasz zespół tworzą kompetentni mechanicy i technicy samochodowi, a ich diagnostyka fachowa jest zawsze realizowana starannie. Ewidentnie, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, z całego serca zapraszamy do skorzystania naturalnie z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej oferty, odpowiadając na wszystkie zapytania oraz rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY