Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Sztum.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Sztum, Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Dzierzgoń.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Samochody niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, lecz nasza idealna stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wyszukują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy również pomocna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na kooperację z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą klarowną troską jest także to, żeby bez względu na to, lub mowa o wycenie, lub samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najlepiej zrealizowany, ekspresowo i kompetentnie. Nasi Konsumenci wybitnie to cenią oraz wskutek tego zawsze do nas powracają, jeśli raz jeszcze okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zgłosić właśnie do nas?


Mamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, by zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie prowadzoną przez nas ofertę – aby posiadać absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego kontrahenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • specjalistyczne kompetencje i lata doświadczenia,
  • rozkoszne nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, wobec tego w samej rzeczy z całych sił staramy się, żeby proces powiązany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas najogromniejszym pozytywem jest obszerne grono osób, jakie chcą z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota oraz jednocześnie niezwykle specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających właściwe narzędzia. To ogromna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia poszukujemy sposobów na to, by jeszcze o wiele bardziej szlifować zakres własnych usług i wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Klientów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 4

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli gra toczy się o typ pojazdów, z jakimi można się do nas zameldować. Intryguje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezwykle szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, lecz należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę


ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY