Złomowanie pojazdów ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych, niekompletnych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Mikołów.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dyżym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W pełni efektywne auto to komfort i radość, ale kiedy jego stan już dawno ma na sobie czasy świetności, może stać się problematycznym wyzwaniem. Nie wypada jednak zostawać z tym samemu! Prowadzona przez nas firma jako wyspecjalizowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa wykorzystania.


Auto kasacja – jesteśmy ekspertami!


W dobie XXI wieku, kiedy w nieomalże dowolnym gospodarstwie domowym jest minimum jeden samochód, wyrażenie auto kasacja staje się bardziej atrakcyjne. Ubóstwiamy wymieniać pojazdy na nowe częściej aniżeli niegdyś, a w związku z tym, że de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się pytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • jest zbędne,
  • jest w opłakanym stanie,
  • nie możemy go zbyć,
  • brał udział w wypadku.

Nie ma poprawniejszego wyjścia, aniżeli zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Jednakże, żeby naprawdę mieć kłopot z głowy, a nie dokładać sobie następnych – ogromnie istotne jest to, aby oddać to zadanie w ręce ekspertów. To ma znaczenie, bowiem wyłącznie eksperci wiedzą, jak dogłębnie ma się takie złomowanie auta odbywać, bądź z którymi regulacjami się to łączy. Mają profesjonalne narzędzia oraz znają perfekcyjne metody do realizacji takiego działania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Złomowanie aut – uprzejmie zapraszamy do nas


Jeśli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy ma okazję sobie z nim poradzić w kilka chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce sprofilowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Już nie wspominając o tym, że bez należytych sprzętów oraz metod właściwie niemożliwy oraz co istotne – mający negatywny wpływ na środowisko.


My wiemy, jak traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • bezpieczny,
  • punktualny.

Rozumiemy, że mogą Państwo posiadać więcej pytań na temat. Mogą Państwo chcieć zapoznać detale tego, w jaki sposób wygląda cała procedura. Będzie to dla nas przyjemność, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy mogli przybliżyć tajemnice kompletnej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:4 + 2

Dane kontaktowe:

WISEPLACE Sp. z o. o.
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   794 177 271, 507 253 802, 514 848 791
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Mimo to samo złomowanie to tylko jedna ze stron całej, omawianej procedury. Proponując złomowanie nie wyłącznie wspomagamy pozbyć się Państwu kłopotu, połączonego z pozbyciem się pojazdu, jaki nie jest „na chodzie”, ale również proponujemy sprawiedliwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.


Mówiąc wnikliwiej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Wyczekujemy na zgłoszenie opcjonalnego z takich pojazdów, nie patrząc na ich stan, czy inne własności.


Realizujemy kompleksowy skup aut na złom – nawet tych, które są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • uszkodzone.

Interesuje nas każdy rocznik oraz model – nasi wprawni pracobiorcy zdają sobie sprawę z tego jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – należałoby zapamiętać do nas kontakt i zameldować się do nas. Wykonujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, wskutek tego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne podejście oraz wprawną wycenę.


Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy jednostką, jaka jest znana z tego, że zapewnia porządny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w interesujących cenach. W naszym teamie pracują sami wyszkoleni i fachowi mechanicy samochodowi, wobec tego wycena jaka powstaje w oparciu o ich oględziny jest zawsze sprawiedliwa.


Kompletna transakcja jest sprawna i z minimalną ilością formalności. Wychodząc vis-a-vis Państwa oczekiwaniom – skracamy kompletny proces do bezspornego minimum. Na co dzień do grona ludzi usatysfakcjonowanych współpracą z nami, dodają innowacyjne i stąd ufamy, że oraz Państwa będziemy w stanie umieścić w tej godnej grupie.


Kończąc, uprzejmie zapraszamy raz jeszcze do zaznajomienia się z naszą propozycję, w dowolnym jej elemencie. Pozbycie się problemowego złomu z Państwa życia będzie dla nas autentyczną przyjemnością i zajmiemy się tym kompleksowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY