O firmie

Skupowanie i złomowanie pojazdów.

O NASZEJ FIRMIE


Całe i uszkodzone, kompletne i powypadkowe – słowem, bez względu na to, z jaki pojazdem udadzą się Państwo do nas, zajmiemy się nim jak należy. Co więcej, zaoferujemy uczciwą gotówkę.

Skupowanie aut i złomowanie samochodów to nasza specjalność od lat i mamy nadzieję, że będą chcieli się Państwo przekonać o jakości, którą chcemy w jej ramach zaproponować.


Złomowanie pojazdów – wysoka jakość i terminowość


Jeśli chodzi o złomowanie pojazdów, w każdym przypadku można się do nas zgłosić. Właściwie bez względu na to, w jakim stanie jest samochód, który mamy przerobić na złom – podejmiemy się tego zadania. Nie potrzeba nam kompletu dokumentów, czy innych, zbędnych formalności.


Natomiast to, co możemy obiecać to na pewno:

  • solidność realizacji,
  • terminowość i fachowość,
  • dostępność i jakość.

Zatem jeśli tylko interesuje Państwa skup samochodów i złomowanie pojazdów w każdym stanie, a nawet kasacja niekompletnych pojazdów: absolutnie jesteśmy do dyspozycji!pełna oferta
Złomowanie pojazdu.
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów i inne usługi


Choć złomowanie wszelkiego rodzaju pojazdów niewątpliwie jest jedną z naszych flagowych usług, to na pewno nie jedyną. Można także liczyć na nas w kwestii wydawania zaświadczeń o demontażu pojazdu. Jednak najważniejsze, co możemy zaoferować to a pewno skup samochodów – całych, uszkodzonych, niemalże dowolnego rodzaju pojazdów – od osobowych, po ciężarowe.


Dysponujemy wszystkimi potrzebnymi narzędziami do sprawnej realizacji takich zadań, a nasi wykwalifikowani pracownicy są naprawdę bieli w tworzeniu rzetelnej oceny. Co więcej, gwarantujemy także z naszej strony odbiór przeznaczonych na złom i skup pojazdów. Realizujemy to własnym transportem, a po uzgodnieniu i zaakceptowaniu zaproponowanych warunków – od razu wypłacamy ustaloną gotówkę.


Z nami jest po prostu szybko, uczciwie i bez zbędnych formalności, dlatego tak wiele osób chce z nami współpracować, a każdego dnia grono to powiększa się. Warto do niego dołączyć i przekonać się o jakości naszego skupu na własnej skórze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.


skontaktuj się

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY