Złomowanie pojazdów ☎ 502 620 705 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Świdnik.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Świdnik, Mełgiew, Piaski, Rybczewice, Trawniki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, lecz nasza idealna stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo sprawdzonego partnera do skupu aut, czy też korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, dlatego decydują się na współpracę z nami można mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą klarowną troską jest też to, żeby bez względu na to, lub mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najpoprawniej zrealizowany, błyskawicznie oraz kompetentnie. Nasi Konsumenci nadzwyczaj to cenią oraz w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeśli znów okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego warto się zameldować oczywiście do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, która zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, pozwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie naszej oferty, by mogli Państwo z kompletną świadomością postawić oczywiście na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przychylne nastawienie oraz porządny kontakt,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz całego procesu połączonego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym plusem jest szerokie grono osób, jakie pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i jednocześnie niezmiernie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, jakie nam zaufały w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze bardziej do tego, aby każdego dnia szlifować jakość swoich usług oraz być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:4 + 7

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu samochodów?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli chodzi o typ pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest wybitnie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zaintrygowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i nienaganny. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Z pewnością przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna jednostkę tworzą jedynie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy wolno wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Rzecz jasna, nie muszą Państwo przyjmować proponowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać zapytania, jeśli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat połączony z naszą profesjonalną ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY