Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych, niekompletnych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Świętochłowice.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dyżym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie. Obszar usług: Świętochłowice.

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy również przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na kooperację z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się także o to, aby cały proces – od wyznaczania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w najwyższym stopniu uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci nadzwyczaj to cenią i właśnie dlatego zawsze do nas wracają, jeżeli znów okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – dlaczego należałoby się zameldować oczywiście do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, jaka zajmuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na nieco bliższe przedstawienie naszej profesjonalnej oferty, aby mogli Państwo z pełną świadomością postawić oczywiście na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  • przyjacielskie nastawienie i stosowny kontakt,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd dbałość o płynność złomowania, jak oraz kompletnego procesu powiązanego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas najogromniejszym atutem jest kolosalne grono osób, które chcą z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i równocześnie niesłychanie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. To obszerna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia poszukujemy sposobów na to, ażeby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres swoich usług i wyjść naprzeciw oczekiwaniom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:4 + 1

Dane kontaktowe:

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat stworzonego przez nas skupu aut?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Intryguje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz też jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.


Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i doświadczony. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wypływa to z faktu, że nasz zespół tworzą obeznani mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich diagnostyka fachowa jest zawsze realizowana sumiennie. Rzecz jasna, nie muszą Państwo akceptować oferowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać zapytania, jeżeli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat połączony z naszą przejrzystą ofertą.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY