Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Miejska Górka - powiat rawicki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy pojazd, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo przetestowanego partnera do skupu samochodów, czy także przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wskutek tego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Troszczymy się również o to, żeby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Klienci niezwykle to cenią oraz wobec tego zawsze do nas powracają, jeśli powtórnie okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zameldować naturalnie do nas?


Mamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, by zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą przejrzystą propozycję – aby mieć absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zaciekawionych skupem/złomowaniem,
  • profesjonalna wiedza oraz duże doświadczenie,
  • rozkoszne nastawienie i fachowe doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w zasadzie z całych sił staramy się, aby proces związany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas najogromniejszym pozytywem jest duże grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz jednocześnie wybitnie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, jakie nam zaufały w tej kwestii. Niemniej jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, by jeszcze o wiele bardziej doskonalić zakres własnych usług i wyjść naprzeciwko potrzebom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 0

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat naszego skupu aut?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli chodzi o typ pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz też jesteśmy otwarci, jeśli chodzi o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli posiadają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zdobędzie! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz doświadczony. Jeżeli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na sto procent przyczynia się do tego fakt, że nasza idealna firmę tworzą jedynie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to naturalnie dzięki czemu w samej rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Jak najbardziej, nie muszą Państwo akceptować oferowanej przez nas sumy – niemniej jednakże większość osób, które wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, gorąco zapraszamy do skorzystania oczywiście z naszej profesjonalnej oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat związany z należącą do nas ofertą.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY