Złomowanie pojazdów ☎ 517 851 425 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Śródmieście.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
517 851 425

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to kłopot dla właściciela, ale stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi kłopotami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy poszukują Państwo wypróbowanego kontrahenta do skupu aut, czy też korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą troską jest także to, żeby bez względu na to, lub mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, ekspresowo oraz profesjonalnie. Nasi Klienci bardzo to cenią i skutkiem tego zawsze do nas wracają, jeśli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiej przyczyny warto się zameldować naturalnie do nas?


Świadomi tego, że nie jesteśmy jedyną firmą, jaka specjalizuje się usługami, takimi jak złomowanie samochodów i ich skup, zezwolimy sobie na trochę bliższe przedstawienie naszej idealnej oferty, by mogli Państwo z całkowitą świadomością postawić właśnie na nas.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego konsumenta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  • miłe nastawienie oraz fachowe doradztwo,
  • punktualność i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami wolno posiadać pewność, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w rzeczy samej staramy się, żeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


To dla nas kolosalna duma, że już tak dużo osób uwierzyło stworzonym przez nas kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i równocześnie niesłychanie specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. To gigantyczna radość, że tych osób każdego dnia przybywa. To motywuje nas jeszcze o wiele bardziej do tego, żeby każdego dnia ulepszać jakość swoich usług i być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:10 + 2

Dane kontaktowe:

ASCAR Adam Sowiński
3 Maja 19
05-074 Halinów

   517 851 425
  sowinskiadam30@gmail.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 8222370090
REGON: 380548700

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat naszego skupu aut?


Najważniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi wolno się do nas zameldować. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest niezmiernie szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, równocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i wprawny. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza jednostkę tworzą wyłącznie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu rzeczywiście wolno wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Oczywiście, nie powinny Państwo akceptować oferowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, ażeby zadawać pytania, jeśli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat związany z naszą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY