Złomowanie pojazdów ☎ 517 851 425 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wola.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
517 851 425

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Póki pojazd jest w pełni funkcjonujący, wszystko jest w porządku – problemy rozpoczynają się, gdy już nie nadaje się do jazdy oraz zajmuje drogocenne miejsce. Mimo to można się z tym uporać ekspresowo oraz bez komplikacji! Stworzona przez nas firma jako wyspecjalizowana i doświadczona stacja demontażu pojazdów jest do Państwa dyspozycji.


Auto kasacja – jesteśmy specjalistami!


W dobie XXI wieku, kiedy tak właściwie w niemal każdym gospodarstwie domowym jest minimum jeden pojazd, wyrażenie auto kasacja staje się znacznie bardziej legendarne. Kochamy wymieniać pojazdy na nowe częściej aniżeli dawniej, a w związku z tym, że de facto możemy sobie na to pozwolić pojawia się pytanie co zrobić z poprzednim pojazdem, jeśli:

  • nie nadaje się do użytku,
  • jego stan jest daleki do ideału,
  • nikt nie jest zainteresowany jego kupnem,
  • jest to auto powypadkowe.

Nie ma lepszego wyjścia, niż zdecydowanie się na złomowanie pojazdów. Mimo to, by naprawdę posiadać kłopot z głowy, a nie dokładać sobie kolejnych – nadzwyczaj istotne jest to, aby oddać to zadanie w ręce zawodowców. To ma znaczenie, bowiem wyłącznie specjaliści wiedzą, jak dogłębnie ma się takie złomowanie auta odbywać, bądź też z którymi regulacjami się to kojarzy. Mają wymagane machiny i kompetencje, dysponują przetestowanymi metodami złomowania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Jeżeli taka wysokiej jakości kasacja pojazdów Państwa intryguje – uprzejmie zapraszamy do kontaktu!


Złomowanie aut – zapraszamy do nas


Jeśli sądzą Państwo, że złomowanie samochodów, to żadne wyzwanie i każdy ma prawo sobie z nim poradzić w kilka chwil, powinniśmy wyprowadzić z takiego toku myślenia. Usługa, jaką jest złomowanie samochodu, jest zadaniem wysoce wyspecjalizowanym. Niemożnością jest samodzielne podjęcie się takiego tematu. Taki auto złom jest po prostu nielegalny. Poza tym, bodaj nie wypada przypominać, iż bez właściwych metod i dobrych środków, pozbywając się auta na własną rękę wolno wytwarzać zanieczyszczenia.


My zdajemy sobie sprawę z tego, jakim sposobem traktować złom samochodowy, a do tego realizowana przez nas kasacja samochodu to zadanie wykonane w sposób:

  • płynny,
  • sprawdzony,
  • punktualny.

To ewidentne, że są w stanie pojawić się tutaj pytania. Są w stanie Państwo pragnąć poznać szczegóły tego, w jaki sposób wygląda cała procedura. Będzie to dla nas radość, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować, abyśmy mogli przybliżyć meandry całej procedury.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:9 + 4

Dane kontaktowe:

ASCAR Adam Sowiński
3 Maja 19
05-074 Halinów

   517 851 425
  sowinskiadam30@gmail.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 8222370090
REGON: 380548700

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych – u nas się opłaca


Jednak samo złomowanie to tylko jedna ze witryn internetowych całej, omawianej procedury. Oferując złomowanie nie wyłącznie wspomagamy pozbyć się Państwu problemu, związanego z pozbyciem się pojazdu, który nie jest „na chodzie”, ale również oferujemy uczciwą gotówkę za przekazany w nasze ręce auto złom.
Mówiąc szczegółowiej intryguje nas skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych. Można się do nas zameldować z każdym z tych pojazdów, bez względu na to, w jakim są stanie.


Realizujemy całościowy skup aut na złom – nawet tych, jakie są:

  • powypadkowe,
  • podgniłe,
  • uszkodzone.

Interesuje nas każdy rocznik i model – nasi profesjonalni pracownicy wiedzą jak wykonać dowolny demontaż samochodów. Co więcej, realizujemy również skup samochodów na części.


Dlatego, jeżeli tylko posiadają Państwo auto do kasacji – warto zapamiętać do nas kontakt i zameldować się do nas. Wykonujemy złomowanie aut uszkodzonych od lat, właśnie dlatego u nas zawsze wolno liczyć na indywidualne podejście i doświadczoną wycenę.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę


Jesteśmy firmą, która jest znana z tego, iż zapewnia solidny skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach. Nasz zespół jest skonstruowany z wykwalifikowanych mechaników oraz techników, to właśnie dzięki czemu wycena pojazdu jest zawsze dbała.


Cała transakcja jest sprawna oraz z minimalną liczbą formalności. Wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom – zmniejszamy pełny proces do bezspornego minimum. Codziennie do grona ludzi usatysfakcjonowanych współpracą z nami, dodają pionierskie i stąd ufamy, że oraz Państwa będziemy mogli ulokować w tej godnej grupie.


Nie zostaje nam nic innego, jak jeszcze raz skontaktować się z nami, zamiarem poznania szczegółów naszej klarownej wyspecjalizowanej oferty. Pozbycie się problemowego złomu z Państwa życia będzie dla nas prawdziwą przyjemnością i zajmiemy się tym kompleksowo!

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY