Złomowanie pojazdów ☎ 517 851 425 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Bielany.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
517 851 425

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza idealna stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby wspomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo wypróbowanego partnera do skupu aut, czy również przydatna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Działamy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą profesjonalną troską jest także to, by bez względu na to, czy mowa o wycenie, lub samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najprawidłowiej zrealizowany, błyskawicznie i fachowo. Nasi Kontrahenci niezwykle to cenią oraz właśnie dlatego zawsze do nas powracają, jeżeli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu warto się zgłosić właśnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz więcej, ale zachęcamy do tego, by zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą przejrzystą propozycję – żeby mieć bezsporną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • troska o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • fachowa wiedza oraz wielkie doświadczenie,
  • przyjazne nastawienie oraz dobry kontakt,
  • elastyczność oraz wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Cenimy Państwa czas co najmniej tak, jak własny – stąd dbałość o płynność złomowania, jak i całego procesu połączonego ze skupem.


Jesteśmy dumni z tego, że stworzonym przez nas najogromniejszym atutem jest ogromne grono osób, które pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota oraz równocześnie niesłychanie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowywanych i posiadających dobre narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, jakie nam zaufały w tej kwestii. Jednak nie osiadamy na laurach, lecz każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, żeby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres swoich usług oraz wyjść naprzeciw wymaganiom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:3 + 3

Dane kontaktowe:

ASCAR Adam Sowiński
3 Maja 19
05-074 Halinów

   517 851 425
  sowinskiadam30@gmail.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 8222370090
REGON: 380548700

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co warto wiedzieć na temat naszego skupu aut?


W głównej mierze należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy niezmiernie otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas bowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest niezmiernie szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale także jesteśmy otwarci, jeśli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i doświadczony. Jeśli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na pewno przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę tworzą jedynie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Jak najbardziej, nie muszą Państwo przyjmować oferowanej przez nas sumy – niemniej niemniej jednak większa część osób, które wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


W każdym razie, zapraszamy do skorzystania oczywiście z prowadzonej przez nas oferty, a w razie jakichkolwiek niepewności – jesteśmy dyspozycyjni. Z chęcią udzielimy znacznie więcej wiadomości na każdy temat powiązany z opisującą nas propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY