Złomowanie pojazdów ☎ 517 851 425 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Wawer.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
517 851 425

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest kłopotem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Obeznana auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy wypatrują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu aut, czy też korzystna Państwu profesjonalna usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, wobec tego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas oraz zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Naszą najlepszą troską jest też to, aby bez względu na to, czy mowa o wycenie, czy samą kasację – każdy etap współpracy z nami był jak najprzyzwoiciej zrealizowany, szybko oraz profesjonalnie. Nasi Konsumenci wybitnie to cenią i dlatego zawsze do nas wracają, jeśli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – czemu należałoby się zgłosić oczywiście do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie naszą profesjonalną propozycję – aby mieć bezsporną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do osób zainteresowanych skupem/złomowaniem,
  • specjalistyczne kompetencje oraz lata doświadczenia,
  • przychylne nastawienie i wyśmienity kontakt,
  • terminowość i dostępność.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, że wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Szanujemy Państwa czas co najmniej tak, jak swój – stąd dbałość o płynność złomowania, jak i kompletnego procesu związanego ze skupem.


To dla nas obszerna duma, że już tak dużo osób uwierzyło naszym kwalifikacjom i zdecydowało się podjąć z nami kooperację. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i jednocześnie wybitnie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać wyłącznie z ramienia osób do tego przygotowanych oraz posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak wiele osób, które nam zaufały w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze o wiele bardziej do tego, by każdego dnia doskonalić jakość swoich usług oraz być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:0 + 2

Dane kontaktowe:

ASCAR Adam Sowiński
3 Maja 19
05-074 Halinów

   517 851 425
  sowinskiadam30@gmail.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 8222370090
REGON: 380548700

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli gra toczy się o typ pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, lecz warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim połączone.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i bardzo dobry. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na sto procent przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę gospodarczą tworzą jedynie wykwalifikowani fachowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy można wierzyć ich zaufanej opinii i proponowanej wycenie. Naturalnie, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas sumy – niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę doceniają sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie zostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać pytania, jeżeli jedynie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat naszej klarownej oferty, odpowiadając na wszystkie pytania oraz rozwiewając wszelkie wątpliwości.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY