Złomowanie pojazdów bez ubezpieczenia OC

Data: 29. 01. 2020r. • Autor: ZlomowaniePojazdu.pl

Oferowana przez naszą firmę usługa, jaką jest złomowanie pojazdów skierowana, jest do wszystkich posiadaczy samochodów i innych pojazdów, które nie nadają się do dalszego użytku. Ciekawym zagadnieniem, które wzbudza duże zainteresowanie, jest złomowanie pojazdów, które nie posiadają ubezpieczenia OC. Czy jest to w ogóle możliwe? O tym poniżej.


Złomowanie aut bez OC


Jako specjaliści z zakresu złomowania pojazdów posiadamy w tym bardzo duże doświadczenie. Dodatkowo zawsze kierujemy się zadowoleniem naszych klientów, a do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Duże znaczenie ma dla nas również bezpieczeństwo i działanie zgodnie z prawem. To właśnie, dlatego przestrzegamy różnych zasad, norm i wymogów. Złomowane przez nas pojazdy powinny posiadać ważną polisę OC. Wymogiem polskiego prawa jest bowiem posiadanie ważnego OC przez właściciela pojazdu przez cały okres użytkowania. Ciągłość ubezpieczenia ma duże znaczenie. Jednak nie oznacza to, że nie można zezłomować nieużywanego auta, które nie posiada OC. Nasza firma zajmuje się złomowaniem takich pojazdów. Szczegół tkwi jednak w wyrejestrowaniu samochodu w urzędzie w odpowiednim czasie. Wyrejestrowania pojazdu po kasacji może wiązać się z nałożeniem kary na właściciela pojazdu.

Bezpieczeństwo i komfort


Chcąc zaspokoić potrzeby i wymagania wszystkich naszych klientów do każdego z nich, podchodzimy w sposób i indywidualny. Zawsze dokładnie rozpatrujemy wszystkie aspekty danej sprawy. Złomowanie pojazdów jest naszą specjalnością, dlatego wykonujemy to bezpiecznie i profesjonalnie. Współpraca z nami to pełen komfort i wygoda!


Więcej informacji i porad na temat złomowania pojazdów bez ważnego OC udzielamy podczas rozmowy z zainteresowanym skorzystaniem z naszych usług klientem. Zawsze jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy. Chętnie odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy możesz zezłomować auto bez OC koniecznie, nawiąż z nami kontakt, a dowiesz się wszystkiego! Zapraszamy.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY