Złomowanie pojazdów ☎ 733 044 044 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Biała - powiat prudnicki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
733 044 044

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Każdy samochód, jaki nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów działa po to, ażeby pomóc pozbyć się Państwu tego kłopotu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy szukają Państwo sprawdzonego kontrahenta do skupu samochodów, czy także korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do wykorzystania! Funkcjonujemy w tej branży od lat, właśnie dlatego decydują się na kooperację z nami wolno posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a proponowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Naszą najlepszą troską jest też to, aby bez względu na to, lub mowa o wycenie, czy samą kasację – jakikolwiek etap współpracy z nami był jak najlepiej zrealizowany, ekspresowo oraz profesjonalnie. Nasi Kontrahenci niesłychanie to cenią i wobec tego zawsze do nas wracają, jeżeli po raz kolejny okaże się, że kasacja pojazdów, jest obowiązkiem, z którym muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować oczywiście do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, aby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie naszą najlepszą ofertę – żeby mieć absolutną pewność, że należałoby wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do ludzi zainteresowanych skupem/złomowaniem,
  • obeznana wiedza oraz obszerne doświadczenie,
  • przyjemne nastawienie oraz profesjonalne doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pewność, iż wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem w istocie staramy się, by proces powiązany ze skupem i złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym największym pozytywem jest kolosalne grono osób, które chcą z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak zwana brudna robota i równocześnie niesłychanie ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowywanych oraz posiadających dobre narzędzia. To obszerna radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Jednak nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia wypatrujemy sposobów na to, ażeby jeszcze o wiele bardziej doskonalić zakres swoich usług i wyjść naprzeciw wymaganiom Konsumentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:1 + 5

Dane kontaktowe:

MOTOPLANETA RECYKLING CAR
ul. Jesienna 11
32-590 Libiąż

   733 044 044
  motoplaneta@interia.pl
  www.aautozlom.pl

NIP: 628-199-23-43
REGON: 120374302

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: w jaki sposób to wygląda u nas?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, iż jesteśmy wybitnie otwarci na to, z jakim pojazdem pragną się Państwo do nas udać. Ciekawi nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli chodzi o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – lecz także jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Każda strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając akcesoryjną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednakże bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz znakomity. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Wynika to z faktu, że stworzony przez nas zespół tworzą wyrobieni mechanicy oraz technicy samochodowi, a ich ocena techniczna jest zawsze realizowana dokładnie. Jak najbardziej, nie muszą Państwo akceptować proponowanej przez nas kwoty – niemniej niemniej jednak większość osób, jakie wchodzą z nami we współpracę cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać pytania, jeśli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy więcej wiadomości na każdy temat związany z naszą najlepszą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY