Złomowanie pojazdów ☎ 500 501 607 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Dzierżoniów, Bielawa - powiat dzierżoniowski.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
500 501 607

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jakikolwiek samochód, który nie nadaje się do jazdy – jest problemem, a nasza stacja demontażu pojazdów działa po to, żeby wspomóc pozbyć się Państwu tego problemu!


Profesjonalna auto kasacja – jesteśmy do usług


Bez względu na to, czy poszukują Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu samochodów, czy też potrzebna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Funkcjonujemy w tej branży od lat, skutkiem tego decydują się na współpracę z nami wolno mieć pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie uczciwa.


Troszczymy się też o to, by cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak najbardziej uproszczony i najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci niezmiernie to cenią i w następstwie tego zawsze do nas powracają, jeżeli jeszcze raz okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim powinni się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zgłosić naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że firm parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz to znacznie więcej, ale zachęcamy do tego, by zapoznać się z tym, co wyróżnia właśnie prowadzoną przez nas ofertę – żeby posiadać absolutną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • dbałość o każdego klienta decydującego się na sprzedaż/złomowanie pojazdu,
  • doświadczona wiedza i ogromne doświadczenie,
  • przyjemne nastawienie i kompetentne doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można posiadać pełne przekonanie, że wszystko odbędzie się jak należy oraz to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno szanowany, zatem ściśle mówiąc staramy się, by proces połączony ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym walorem jest obszerne grono osób, które pragną z nami współdziałać. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak oznaczana brudna robota i jednocześnie niezwykle specjalistyczna nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, powinny się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających odpowiednie narzędzia. To okazała radość, iż tych osób każdego dnia przybywa. Jednakże nie osiadamy na laurach, ale każdego dnia poszukujemy sposobów na to, żeby jeszcze znacznie bardziej ulepszać zakres własnych usług i wyjść vis-a-vis oczekiwaniom Kontrahentów.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:8 + 4

Dane kontaktowe:

P.W. ADAXS Stacja Demontażu Pojazdów
   500 501 607
  adaxs_strzegom@wp.pl
  www.adaxs.pl

NIP: 8841051951
REGON: 020826316

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co należałoby wiedzieć na temat naszego skupu samochodów?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeżeli gra toczy się o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zgłosić. Interesuje nas albowiem skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak widać, propozycja jest bardzo szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli chodzi o stan pojazdu. Nie wyłącznie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeżeli chodzi o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zaciekawieni tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się problemu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze niemniej jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy oraz nienaganny. Jeśli chodzi o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, iż nasza idealna jednostkę gospodarczą tworzą wyłącznie wykwalifikowani zawodowcy z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w gruncie rzeczy wolno wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Naturalnie, nie powinny Państwo akceptować oferowanej przez nas kwoty – niemniej jednakże większa część osób, jakie wchodzą z nami we kooperację doceniają sobie nas za to, że zawsze mogą liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, żeby zadawać zapytania, jeśli tylko mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu czy złomowania. Z chęcią udzielimy więcej informacji na każdy temat połączony z naszą propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY