Złomowanie pojazdów ☎ 508 223 125 ➤ Wycena i dojazd tego samego dnia! Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, ciężarowych, uszkodzonych, powypadkowych każdej marki. Skup aut w dobrym stanie oraz na złom i do kasacji Turek, Dobra - powiat turecki.

Stacja demontażu pojazdów, auto złom, auto kasacja oferuje złomowanie pojazdów całych, kasację pojazdów niekompletnych, złomowanie aut uszkodzonych, złomowanie aut powypadkowych, złomowanie samochodów bez ubezpieczenia OC, złomowanie samochodów bez ważnych badań technicznych (bez aktualnego przeglądu technicznego). Skupujemy wszystkie samochodowy zarówno z dużym przebiegiem jak i z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów, itp. Za samochody oferujemy dobre ceny, płacąc gotówką lub przelewem. Odbiór pojazdów realizujemy własnym transportem, biorąc koszt transportu na siebie.


ZADZWOŃ TERAZ
508 223 125

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Auta niezdatne już do jazdy to problem dla właściciela, lecz stworzona przez nas stacja demontażu pojazdów istnieje po to, by z takimi problemami łatwo się uporać!


Auto kasacja na miarę XXI wieku – jesteśmy do dyspozycji


Bez względu na to, czy szukają Państwo przetestowanego kontrahenta do skupu aut, czy też korzystna Państwu usługa, jaką jest złomowanie pojazdów: jesteśmy do dyspozycji! Działamy w tej branży od lat, właśnie dlatego decydują się na kooperację z nami można posiadać pewność, że złomowanie auta zostanie wykonane na czas i zgodnie z prawem, a oferowana przez nas cena za auto złom – będzie sprawiedliwa.


Troszczymy się także o to, aby cały proces – od ustalania warunków skupu, po samą kasację – był możliwie, jak w największym stopniu uproszczony oraz najmniej skomplikowany. Nasi Konsumenci niezwykle to cenią i skutkiem tego zawsze do nas powracają, jeżeli znowu okaże się, że kasacja pojazdów, jest zadaniem, z jakim muszą się zmierzyć.


Złomowanie i skup aut – z jakiego powodu warto się zameldować naturalnie do nas?


Posiadamy świadomość, że jednostek parających się w usługach typu złomowanie samochodów jest coraz znacznie więcej, lecz zachęcamy do tego, żeby zaznajomić się z tym, co wyróżnia właśnie prowadzoną przez nas propozycję – żeby posiadać absolutną pewność, że warto wybrać nas do tego zadania.

NA ZŁOMOWANE POJAZDY WYDAJEMY:
ZAŚWIADCZENIA O DEMONTAŻU!

Naszą pracę przede wszystkim wyróżnia:

  • indywidualne nastawienie do ludzi zaintrygowanych skupem/złomowaniem,
  • szczególne kompetencje i lata doświadczenia,
  • rozkoszne nastawienie oraz kompetentne doradztwo,
  • elastyczność i wywiązywanie się z terminów.

Decydując się na złomowanie samochodu z nami można mieć pełne przekonanie, iż wszystko odbędzie się jak należy i to w jak najkrótszym czasie. Czas Państwa jest przez nas mocno darzony szacunkiem, zatem w istocie z całych sił staramy się, żeby proces związany ze skupem oraz złomowaniem odbywał się w możliwie najsprawniejszy sposób.


Jesteśmy dumni z tego, że naszym najogromniejszym atutem jest szerokie grono osób, jakie pragną z nami współpracować. Nie ma co ukrywać, złom samochodowy to tak nazywana brudna robota i równocześnie nadzwyczaj ograniczona nisza. W związku z powyższym skup i kasacja samochodu, muszą się odbywać jedynie z ramienia osób do tego przygotowanych i posiadających właściwe narzędzia. Cieszymy się, że jest tak dużo osób, które nam uwierzyły w tej kwestii. To motywuje nas jeszcze o wiele bardziej do tego, żeby każdego dnia ulepszać jakość swoich usług oraz być najlepszym skupem w okolicy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj zdjęcia pojazdu:7 + 4

Dane kontaktowe:

"ArMar" s.c. Hieronim i Anna Mazur
Parczew 36
63-405 Sieroszewice

   508 223 125
  biuro@kasacja-aut.com
  www.zlomowaniepojazdu.pl

NIP: 6222782911
REGON: 302370795

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup samochodów osobowych: jak to wygląda u nas?


Przede wszystkim należałoby zaznaczyć, że jesteśmy niezwykle otwarci na to, z jakim pojazdem chcą się Państwo do nas udać. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem rodzaju pojazdu, z jakim wolno się do nas wybrać, ale warto wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeśli gra toczy się o stan pojazdu. Nie tylko to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale też jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o auta powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeśli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o której marce, czy roczniku mowa – jesteśmy przekonani, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie zyska! Państwo pozbędą się kłopotu, jednocześnie zdobywając dodatkową gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim powiązane.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Złomowanie pojazdów
w każdym stanie


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez kompletu dokumentów


zobacz ofertę

Kasacja
pojazdów


zobacz ofertę

Odbiór pojazdów
własnym transportem


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych i uszkodzonych


zobacz ofertę

Wydawanie zaświadczeń
o demontażu pojazdu


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów
bez ubezpieczenia OC


zobacz ofertę

Złomowanie pojazdów bez
ważnych badań technicznych


zobacz ofertę

Zawsze jednak bierzemy się za złomowanie aut uszkodzonych w sposób kompleksowy i doświadczony. Jeżeli gra toczy się o skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę, nie mamy sobie równych w okolicy. Na milion procent przyczynia się do tego fakt, że stworzona przez nas jednostkę tworzą wyłącznie wykwalifikowani eksperci z bogatym doświadczenie w tej niszy, to właśnie dzięki czemu w istocie wolno wierzyć ich zaufanej opinii oraz proponowanej wycenie. Oczywiście, nie muszą Państwo akceptować oferowanej przez nas kwoty – niemniej jednak większość osób, które wchodzą z nami we kooperację cenią sobie nas za to, że zawsze są w stanie liczyć na skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych w atrakcyjnych cenach.


Nie pozostaje nam nic innego, jak raz jeszcze zachęcić do tego, by zadawać zapytania, jeżeli wyłącznie mają Państwa jakiekolwiek w ramach skupu lub złomowania. Z chęcią udzielimy znacznie więcej informacji na każdy temat powiązany z należącą do nas propozycją.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY